Tagasi
Järgmine

Hea sõbra jaoks on valla….

Foto: Dim Hou

…mu uksed ja mu hing… laulis aastakümneid tagasi Kõige suurem sõber Leopold – ja tegelikkuses see peakski nii olema. Õige sõbra jaoks oled aus, avali, ootel ja abivalmis nii siis, kui on head ajad kui ka siis, kui on rasked ajad. Õiged sõbrad on kui musketärid – üks kõigi, kõik ühe eest (väljas). Aeg ja raskused panevad inimesed ja suhted proovile ja nii saab peagi selgeks, kes teeskleb sõprust, aga on ainult omakasu peal väljas, kes aga on tõepoolest sõber ja ei hülga sind siis, kui raskeks läheb. Loomulikult ka ise pead olema sõbraks, kelle üle tuntaks uhkust ja rahulolu. Toimivad, head suhted on kahepoolsed, mitte et üks aina annab ja teine muudkui võtab, ilma midagi (head) vastu andmata.

Sõbrapäeval on hea aeg teha inventuur oma sõprussuhetes: kas kõik on hästi? Kui ei, siis mis? Miks? Mida saad olukorra muutmiseks omalt poolt teha? Tee seda! Kui aga mingi suhe on igakülgselt oma aja ära elanud ja pole mõtet seda enam lappida või turgutada, siis lase tal minna. On sõprussuhteid, mis on väga hästi toimivad teatud aja – ja nad teevad oma “tööd” ideaalselt ja kui talle määratud “töö” saab tehtud, käib suhe maha ja seda vägisi elus hoida või kaasa lohistada pole mõtet. Samuti on sõprussuhteid, mis kestavad kogu elu. Küll sa nendel juba vahet teha oskad. Lase minna sellel, mis oma aja ära elanud ja oma ülesande sinu elus täitnud ja anna oma parim neisse, mis toimivad, arenevad ja kestavad. Hoia ja väärtusta oma sõprussuhteid – see on sinu elu üks parimaid ja olulisimaid investeeringuid üldse!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 7.-13. veebruariks
Järgmine artikkelSõnumid 21.-27. veebruariks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi