Sõnumid jaanikuu lõpupäeviks ja suvekuu alguspäeviks

1
19897
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Oled liikumas suurte muutuste poole, mis toovad peatselt kaasa soovide täitumise ja meelerahu. Ees ootavad paremad ajad, aga juba praegu on paras teha plaane. Kõigi tõenäosuste järgi terendab sulle märkimisväärne edu. Seega ole valvas, tähelepanelik, kirjuta endale üles, nii et see sul silme all oleks – mis on see, mis praegu sinu jaoks kõige tähtsam ja olulisem on – et see siis, kui asjad libedalt minema hakkavad, oleks ka meeles. Muidu võib juhtuda, et keset suurt edu ja soovide täitumist unustad hoopiski ära selle, mida tegelikult enim oled soovinud ja vajad, lased endale soodsa aja mööda, kulutades selle igasugu pisisoovide peale, selle asemel, et tähelepanu kõige tähtsamale pöörata.

Saad üllatusliku kutse ühineda reisiseltskonnaga, kes siirdumas kuskile, kuhu sisimas oled ammuilma juba tahtnud minna, aga seni pole õnnestunud. Nüüd siis läheb õnneks – ja sel reisil saavad su lootused täidetud. Saad nautida mitmeid õhkamavõtvaid hetki. Peatselt saabuv pakkumine võib osutuda loodetust suuremaks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi