Sõnumid jaanikuu lõpupäeviks ja suvekuu alguspäeviks

1
19950
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Ees ootab igati positiivsetes toonides aeg, mis on soodus järelemõtlemiseks ja omaette olemiseks tegemiste ja käimiste vahelisel ajal. Esile kerkivad mitmed tunded, mis tahavad saada tähelepanu ja analüüsi. Kui aga keegi näitab oma tundeid välja, siis on kindel, et talle vastatakse samaga. Sul on nii mõndagi oodata… ja halb see, mis ees, pole!

Sinu ellu tulevad uued tuttavad, kellele jätad sügava mulje oma arvestava suhtumisega teistesse. Ära imesta, kui nad teevad ettepaneku panna õlg alla mõne su südamesoovi elluviimisele. Mis iganes takistused on seni sel teel olnud – nüüd need hajuvad, tekitades olukorra, mis toob kaasa ehedat õnne. Kauneid suveilmu saad nautida ilmselt teisel pool vett, sest tundub, et üle mere sind viiakse. Kuhu just, seda näitab aeg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi