Inglihoroskoop – täiskuukuuvarjutuseks 28. septembril

14
13348

Juba esmaspäeval 28. septembril on meie taevalaotuses järjekordne täiskuu “verekuu”. Mis veel huvitavam, siis selge ilmaga saab näha ka täielikku neljast tsüklist koosnevat kuuvarjutust.

verekuu Kogu kuuvarjutuse tsükli pikkus on 5 tundi ja 11 minutit. Paraku meie päris nelja tsüklit ei näe, sest viimased lõppevad tsüklid jäävad meil horisondi taha. Aga kolme tsüklit näeme küll ning kuuvarjutus algab meie aja järgi kell 03:11 ja lõpeb meile kell 06:23. Täielik kuuvarjutus on nähtav kell 05:47. Järgmine selline täielik kuuvarjutus leiab aset 31. jaanuaril 2018, millest  meie suuremat osa kahjuks ei näe, sest see jääb jällegi horisondi taha, aga lõppu näeme küll. Millele järgneb 27. juulil 2018 järjekordne täielik kuuvarjutus ja sellest ei näe me esimest kahte tundi, edasi on nähtav koos täieliku kuuvarjutusega, mis kulmineerub kohaliku aja järgi kell 23:21.

Astronoomide sõnul on selliste järjestikuste kuuvarjutuste puhul tegemist  Kuu tetraadiga ehk neljast varjutusest koosneva seeriaga. Tetraadi puhul on tegemist täisvarjutustega, mille vahel ei ole osalisi varjutusi. Veripunase värvi saab Kuu aga läbi Maa atmosfääri äärte tungiva päikesevalguse tõttu. Iga täisvarjutuse vahel on umbes kuue kuu pikkune vahe. Paljud ennustavad selleks päevaks ka järjekordset maailmalõppu ning parajat kaost.

Loe, mida inglid, hingeasukad sinu tähtkujule selleks päevaks kaasa toovad ning kas sa vajad emotsionaalset või füüsilist kaitset.

-Reklaam-
[vc_tabs interval=”0″][vc_tab title=”Selgituseks” tab_id=”c4038551-d9ab-7″]

Seekord annavad inglid ja sinu hingeasukad väikesed juhtnöörid, millele sel “verekuu” päeval keskenduma peaks ning kui vajad emotsionaalset/füüsilist kaitset, siis mida selleks ette peaksid võtma.

Foto: Hd Screen
Foto: Hd Screen

Kas sa neid sõnumeid kuulda võtad, oleneb juba sinust enesest. Sinu kaitseinglid on alati sinuga kaasas, aga sekkuvad siis, kui sa abi palud.

[/vc_tab][vc_tab title=”Ühissõnum” tab_id=”8c77aa3b-036f-7″]

Suhtlemine, sisemine tõde

Selle sõnumiga paluvad inglid sul otsida oma sisemist tõde, emotsionaalset rahulikkust või loomingulist väljendusviisi. Sa pead enesega suhtlema ning leidma endas selguse, kes sa oled!

Foto: Jean Raffa
Foto: Jean Raffa

On aeg, et sa aktsepteeriks enese ja ka teiste originaalsust ja unikaalsust. Ära muretse selle pärast, kuidas inimesed sind näevad või mida nad sinust mõtlevad – see ei ole sinu probleem, see on nende probleem. Hüppa julgelt oma loomingulistesse väljendusviisidesse ja sa ei vaja selleks kellegi luba ega heakskiitu!

Esmalt, kui sa otsid kellegi heakskiitu tegemaks seda, mida süda ihaldab, siis sinu sisemine tõde lämbub. Teades, et see tasakaalutus on sinus olemas, sunnib sind enesele tunnistama, et sinu arvamused on õiged.

Teiseks ei suudeta jagada oma mõtteid ja arvamusi ning kiputaks oma tundeid varjama. Sel ajal soovitatakse sul kanda sinist, mis on kurgutšakra ehk suhtemise värv ja aitab sul end paremini ja selgemalt väljendada.

Sinine liidab sinu individuaalse teadvuse Universumi omaga. See tõstab tohutult sinu loovust. Leia üles enese tõeline hääl ning räägi oma tõtt. Esita väljakutse oma vaadetele. Uuri maailma eri religioone, filosoofiat ja ka spirituaalsust. Vaata enda ninaesisest kaugemale ning näe suuremat pilti. Suure pildi nägemine kannab hoolt selle eest, et sa oled avatud läbinägelikkusele, teadmistele ning need aitavad sul püsida avatuna oma mitmetel eluradadel, mida sa sel teekonnal ette võtad. Sinu loomingulisus lööb sajakordselt lõkkele.

Lisatähendused:

 • sel ajal saadavad sind peainglid Miikael, Metatron, Raakel, Sandalfon ja Gaabriel
 • on aeg end kuuldavaks teha, too oma mõtted, mured ja kavatsused päevavalgele
[/vc_tab][vc_tab title=”Neitsi” tab_id=”1442989480947-7-2″]

Ettenägelikkus

Selle sõnumiga annavad sinu hingeasukad sulle teada, et sul on võime näha oma tulevikku.

Foto: Thông Tin để Tư Duy
Foto: Thông Tin để Tư Duy

Väga lihtne on jääda kinni enda ninaesisesse ning panna tähele ainult seda, mis on täpselt sinu nina all. Eriti tõeline on see siis, kui sind ümbritsev maailm muudkui nõuab sinult sadu erinevaid asju ja selle tulemusena ei jõua sa seisatada ega tähele panna, kuhu sa tegelikult lähed. See pidev kiirustamise meelepete on endasse haaranud nii palju inimesi, et ei lase sul enam selgelt näha kaugemale enese ette ning vaadata kaugemale tulevikku, et saaksid vaagida ning kaaluda neid võimalikke tagajärgi, mis on seotud sinu praeguste tegevustega.

Jah, hea ning õige on elada olevikus, siin ja praegu, aga samaväärselt tähtis on näha seda, mis on kaugemal ning sellele vastavalt oma nägemist ka „seadistada“.

Isegi, kui keegi ei suuda ennustada tegelikku tulevikku tema absoluutse kindlusega, siis praegu on aeg, mil sina näed oma täieliku selgusega seda, mis on sind tulevikus ees ootamas. Seega tee väikene paus oma tegemistes, astu veidi tagasi ja vaata kaugemale enese ette. Mida sa näed? Mida sa tahad näha? See juhtub ainult siis, kui sa peatud ning vaatad horisondile, oma ninaesisest kaugemale, nii näed sa vilksamisi seda, mis on sind ees ootamas. Siis sea oma kavatsused vastavalt oma plaanidele ning hakka selle kallal töötama, et saavutada seda, mis elul sulle plaanis on.

Lisatähendused:

 • ettekuulutus
 • ennustamine
 • riskide võtmine
 • õrnus
[/vc_tab][vc_tab title=”Kaksikud” tab_id=”1442989457169-4-1″]

Empaatia

Selle sõnumiga annavad sinu hingeasukad sulle teada, et paljud inimesed kasutavad praegu väga tihti selliseid sõnu, mida nad kasutama ei peaks. On väär arusaam arvata, et suhtlemine piirdub ainult sõnadega. Sõnadega võid mõnikord hägustada oma tegelikke tundeid ning emotsioone ning ainus, mis meelde jääb, on ruumitäis mõttetuid sõnu. Liigse rääkimisega võid tappa elegantse vaikimise rõõmu. Siia sobib väga hästi üks vanasõna: „Rääkimine hõbe, vaikimine kuld.“

Foto: The New Age Parents
Foto: The New Age Parents

Räägi vähem ning sa leiad tohutuid võimalusi mitte ainult kuulata, vaid ka tõeliselt kuulda. Isegi siis, kui see tundub veidrana, siis sa kuuled vaikust.

Õpi inimesi tundma ka teisest vaatevinklist, teistmoodi. Küsi lihtsaid küsimusi ja häälesta end kuulma mitte ainult nende sõnu, mida nad sulle vastavad, vaid mis veel tähtsam, panema tähele nende kehakeelt, millega nad neid sõnu vürtsitavad. Nii näed nende sõnades veidi varjatud tundeid, tähendusrikkust, vahest isegi seda, millest ka rääkija ise teadlik pole.

Kuula tähelepanelikult, kui sa liigud metsas. Sa võid kuulda oma südamelööke, oma hingamist. Lindude laulu ja krõpse, krõbinaid, sahistamisi, kui teised metsaolendid liiguvad mööda omi radu.

Tee enesele eesmärgiks rääkida sel päeval võimalikult vähe, ainult siis, kui seda on väga vaja. Selle asemel, kasuta oma kõrvu, silmi ja teisi füüsilisi meeli, et jõuaksid paremale arusaamale ja ühendumisele sind ümbritsevast keskkonnast.

Lisatähendused:

 • puhka
 • vii kehast mürgid välja
 • turvalisus
 • sensitiivsus/tundlikkus
[/vc_tab][vc_tab title=”Skorpion” tab_id=”1442989492817-9-7″]

Usaldus

Afirmatisoon: „Ma aktsepteerin seda, et minu sisemine hääl juhatab mind alati mööda õiget rada.“

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle öelda, et Maa võib olla väga salakaval koht, aga sulle on antud võti, kuidas siin ohutult navigeerida – selleks on sinu intuitsioon.

Foto: Kelley Latta Ministries
Foto: Kelley Latta Ministries

Sa pead õppima tegema vahet sellel, millal tõstab sinus pead ego ning millal intuitsioon ning usaldama ainult oma hingeintuitsiooni. Kui sa oled selle enesele selgeks teinud, siis tuleb sul oma intuitsiooni praktiseerimine välja nii muuseas. Sa tead täpselt, kas see inimene või olukord on usaldusväärne või mitte.

Aga see kõik saab alguse alles siis, kui sa õpid kuulama oma sisemist häält. Praktiseeri seda igapäevaselt ning kasvata oma intuitsiooni „lihast“ ning kui sa oled järjekindel, siis sinu intuitsioon ei peta sind kunagi ja see tarkus sinus levib ning mõjutab kõike seda, mida sa oma elus ette võtad. Kõik sinu otsused näivad siis lihtsamad. Sinu hing tahab ainult seda, mis on sulle parim ja sa pead õppima oma hinge usaldama.

[/vc_tab][vc_tab title=”Jäär” tab_id=”1442989443914-2-8″]

Tasakaal, puhkus ja mäng

Väga tähtis on see, et saaksid oma vastutusrikast päevakava täita mänguliselt. Too omale tuppa kollane roos, et see sulle meelde tuletaks töö ja puhkuse tasakaalu vajalikkust.

Foto: Anatoli Styf
Foto: Anatoli Styf

Sa oled viimasel ajal liiga palju tööd rabanud ning selle käigus oled unustanud mängida. Jah, tore on pidada järge oma „peab tegema“ tööde osas, aga täpselt sama tähtis on see, et sa leiaksid oma eesmärkide saavutamise käigus ka rõõmu.

Sul ei pruugi oma töö, kooli, kodu, elu kohta olla ühtegi kaebust, aga ikkagi on tore vahepeal kõigest eemale saada. Puhkuses on midagi maagilist ja tervendavat.

Selle sõnumiga palutakse sul üle vaadata oma ajakava ning leida selles suurepärane tasakaal nii tööle kui puhkusele. Võibolla oled mõelnud, et lõõgastamine on sinu kalli aja raiskamine. Tegelikult on see täiesti vastupidi! Kui sa oled värske ning selge peaga, mille saad puhates, oled palju keskendunum ning sinu töö on efektiivsem. Võta seda kui luba, et võtta ka enesele aega tegeleda iseendaga, ja seda ilma tagamõtteta.

Lisatähendused:

 • pea meeles seda, et mitte miski pole tähtsam, kui leida oma elus rõõmu
[/vc_tab][vc_tab title=”Vähk” tab_id=”1442989465157-5-2″]

Sensuaalsus ja enesekindlus

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et sa võiksid enesele muretseda ühe pisikese kristalli – tuliopaali – mille energia avab sulle loomingulisuse, kire, enesekindulse ja sensuaalsuse energia.

Tuliopaal Foto: Imgsou
Tuliopaal
Foto: Imgsou

On aeg ühendada end naudinguga ja sulatada enese kogemustesse rohkem armastust. Lase lahti oma häbelikkusest, hirmudest ja häbist, mis sind tagasi hoiavad. Lase enesel tunda suuremat rõõmu, vabastades enese ujedad tunded. See kristall mõjutab sinu sakraaltšakrat, mis omakorda on jällegi seotud sinu füüsiliste soovide ja ihadega.

Selle sõnumiga julgustatakse sind tegema neid asju, mis aitavad sul tunda end sensuaalselt. Kuula muusikat, naudi küünlavalgust, põleta viirukeid, kanna punast või kaunista oma magamistuba – ükskõik mismoodi, peaasi, et tekitaks sinus hea tunde. Sinu enesekindlus tõuseb, kui sa vabastad oma sensuaalsuse.

Lisatähendused:

 • sind saadavad peainglid Haniel ja Ariel
 • stimuleeri oma loomingulist eneseväljendust läbi yin-yang (mees- ja nais-) energiate
 • tunne end oma võimetes enesekindlalt, sest sinu võimed on abiks paljudele
 • mediteeri oma tuliopaaliga ning selle tulemusena avaneb sulle meeletu uudishimu, tunneteküllus, kunstiline eneseväljendus ja füüsiline energia
 • on aeg kontrollida oma vereringe ning närvisüsteemi tervislikku seisundit
[/vc_tab][vc_tab title=”Sõnn” tab_id=”1442989451744-3-9″]

Toitumine, suhted ja tervis

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa peaksid oma keha, vaimu ning emotsioonide eest hoolt kandma ning neid sobiva „kütusega“ varustama, et nad suudaksid sind kenasti teenida ning tervena hoida.

tervislik toit

Selle sõnumiga palutakse sul heita pilk sind ümbritsevasse keskkonda ja ka oma suhetesse. Kes/mis sind toidab? Kas oled ausalt „toidetud“? Võibolla ei suuda sa „seedida“ enda neid harjumusi, millega sa end nn toidad.

Võta enesele aega ning vaata üle oma tööalane karjäär, kas see pakub sulle rahuldust? Hinda oma kodust ja töist olukorda, kas see pakub sulle rahuldus? Ebaterved inimesed sinu kodus ja tööl võivad põhjustada sinu kehale füüsilist negatiivset reaktsiooni, haigestumise näol.

On aeg enese eest hoolt kanda ning hakata end toitma positiivselt ja tervislikult. Toitumisega palutakse sul ümber hinnata oma üleüldine tervis. Mõtle sellele, kuidas saad oma toitumist ja elukeskkonda arvesse võttes end paremini toitainetega varustada.

Lisatähendused:

 • sind saadavad peainglid Raafael ja Raakel
 • vaata üle oma toitumine. Vali värsked toitained, mis on oma värvuselt lillad, oranžid, punased ja rohelised – kõik värvispektri värvused – ja milles on Omega-3 toitaineid
 • sinu suhe vajab hoolt
 • kontrolli enda füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tervist
[/vc_tab][vc_tab title=”Kaalud” tab_id=”1442989487369-8-7″]

Salgamine

Afirmatsioon: „Ma teadvustan enesele oma hirme ja asendan need oma sisemise teadlikkusega.“

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et on aeg end avada ning olla enesega täielikult aus. Maetud hirmud ja vimmad ei sure; nad pigem mädanevad ning põhjustavad haigusi. Ainult nii, kui sa tood nad pinnale ja uurid neid lähemalt täis armastust ja kaastunnet ning päevavalguses saad nad igaveseks oma elust pagendada.

Foto: Love Science
Foto: Love Science

Selleni jõudmine võib sulle kaasa tuua nii südamevalu kui muidu valusaid mälestusi, et taaskord läbi elada need ebameeldivad ning valusad mälestused, aga kui sa seda ei tee, siis annad sa nendele oma allasurumisega hoopis võimu ja jõudu kasvada. Kui sa salgamist endast välja ei juuri, siis tema ohtlik seeme kasvab ja levib ning lõpuks manifesteerub. See on ainus moodus, kuidas sa saad selle levikut peatada.

Õpi kohe alguses, kuidas oma valusaid mälestusi ning emotsioone mitte maha matta, vaid tegele nendega koheselt ning lase neil minna, saates nad ära armastuse ning kaastundega. Tegele nendega kohe alguses ning võta enesele aega nende neutraliseerimiseks, ilma et sa neid sügavale enesesse maha mataksid. Sinu hing tahab elada ausalt ja autentselt just nüüd ja praegu, mitte minevikutaagaga. Ära takista oma hinge täiel rinnal elamist sellega, et oled ta teele paigutanud mitmeid emotsionaalseid miine.

[/vc_tab][vc_tab title=”Kalad” tab_id=”1442989524078-13-5″]

Otsusekindlus

Selle sõnumiga annavad sinu hingeasukad sulle teada, et sa võtaksid viimaks vastu selle otsuse ning hakkaksid vastavalt oma otsusele ka tegutsema.

Foto: Rus Img
Foto: Rus Img

Kui sa kavatsed istuda, siis istu ja kui sa tahad seista, siis seisa. Kui plaanid joosta, eks siis jookse, aga ära kahtle ega lase end kaksipidi mõista. Praegu pole aega selleks, et saaksid arutada, debateerida, kaalutleda või kõhelda. Isegi see, kui valid selle, et jääd paigale ja ei tee midagi, on otsus, ning mõnelgi korral väga tark otsus, eriti eluohtliku olukorra ajal. Aga olgem ausad – kui tihti sa oma elus üldse satud sellisesse eluohtlikku olukorda, mis nõuab sinult paigale jäämist ja nn „surnu mängimist“? Mitte just väga tihti ja kui sa oled seal kunagi olnud, siis, hei, sa elasid selle edukalt üle!

Sa oled oma elus jõudnud sellesse punkti, kus sa pead tuginema oma otsuste tegemisel iseenda intuitsioonile. Mida enam oled sa häälestatud oma intuitsioonile, seda otsusekindlam sa oled ja lõpuks saad aru, et pole olemas teist viisi, kuidas elada. Näiteks sinu praegune olukord… see on otsusekindluse ehe näide. Seega, kuula, otsusta ja siis tegutse ilma kahtluste ja kõhklustega. Usalda seda lõpptulemust, olgu ta milline iganes, sest see on sinu enese vaimu soov ning kasulik kõigile osapooltele.

Lisatähendused:

 • valvsus
 • tegutsemine
 • kiirus
 • ohverdus
[/vc_tab][vc_tab title=”Lõvi” tab_id=”1442989474718-6-6″]

Millegi lõpp on uue algus

Afirmatsioon: „Ma õpin sellest, et lõpud on vaid algused.“

Surm on illusioon. Elu üks fakte on see, et inimkeha, mida kasutad maiseks elurändeks, lõpetab kord oma töö. See ei ole mõeldud töötama igavesti. Energia ning teadlikkus, mis selles kehas on, on vaba ning naaseb oma looduslikku koju, aga see ei hülga sind kunagi.

Foto: Godlike forum
Foto: Godlike forum

Õpi surma nägema kui muutust ning kõik siin ilmas peab muutuma, sest liikumatus hävitab arengu. Täpselt sama kehtib nii suhetes kui karjääris.

Sinu hinge õppetund võib olla jõudnud lõpule ning on aeg edasi liikuda uuele tasemele, uute õppetundide ja arengute horisondile. See on suurepärane võimalus tänada kõiki neid hingi sinu elus, kes on olnud sulle siin saatjateks ning sulle nii palju õpetanud.

Saad lisaks inglitelt veel ühe selgitussõnumi eelnevale.

Eelaimdus ja ettekuulutus

Selle sõnumiga tahetakse sulle öelda, et sa usaldaksid oma instinkte ja oma võimet teada, näha, tunda ning kuulda prohvetlikke sõnumeid, mis on nüüd Jumalikkuse poolt sinuni saadetud. Olgu selleks mingi unenägu, või numbrite kombinatsioonid, need kõik on märgid ettekuulutusest.

Foto: Soldi Online
Foto: Soldi Online

Selle sõnumiga tuletatakse sulle meelde, et ettekuulutused on selleks, et neid respekteerida. Nad võivad sinuni tulla läbi sümbolite või intuitiivsete tunnetuste. Sind valmistatakse ette üsna pea aset leidvaks sündmuseks, juhul, kui sa ei muuda oma tegutsemise suunda – pea meeles, et pole olemas „saatuslikku lõpptulemust“, ehk sinu saatus pole kivisse raiutud, kõik on sinu enese kätes.

Lisatähendused:

 • sind saadavad peainglid Samuel ja Raziel
 • ela olevikus, ole siin ja praegu ning ela hetkes
 • kasuta oma kujutlusvõimet, et saaksid ise luua ja kujundada oma tulevikku
[/vc_tab][vc_tab title=”Kaljukits” tab_id=”1442989508467-11-4″]

Maagia

Selle sõnumiga annavad sinu hingeasukad sulle teada, et sa omaksid ise oma väge!

Foto: Deviant Art
Foto: Deviant Art

Kui sa püüad end hoida väikese ja nähtamatuna (halli hiirekesena), siis sa keelad enesele oma väge ning lood enesele vale illusiooni, et elad „ohutus ja turvalises mullis“. Loomulikult sellise halli hiirekesena ei paista sa teiste seast välja ega tõuse esile. Aga tea, et see enesekaitse versioon on nüüd sinu jaoks möödanik ja see ei toimi enam. Sa oled palju võimekam, kui sa enesele ette kujutada oskad, seega on aeg lõpetada teesklemine!

Need vaimsed mängud, mida sa mängid – luues enesele sobivat parkimiskohta, kui kodust väljud; või tunned ette, millal keegi sulle helistab – need kõik on väikesed trikid, aga samas on nad peened vihjed sellele, kui võimekas sa tegelikult oled ning millised anded on sinus tegelikult peidus.

Sa ei pea hakkama avalikult esinema, et oma andeid teistele eksponeerida. Lase oma talendil end teenida, aga mis peamine, las sinu anded teenivad teisi – olgu selleks teine inimene, loom, taim või mineraal. Näita, et siin maailmas on olemas veel üks väga võimas vägi – vaimu vägi – mis suudab liigutada mägesid, kui temas on piisavalt usku, häid kavatsusi ja keskendumist.

Seega, lõpeta kahtlused ja kõhklused, muretsemised või vabanduste otsimine ning võta enese võimas vägi omaks ning ole see võimas maag, kes sa sünnilt oled! Kasuta neid ande, et aidata teisi, muuta seda maailma paremaks kõigi siinsete asukate jaoks.

Lisatähendused:

 • vari
 • taipamine
 • ettekuulutus
 • kuju muutmine
[/vc_tab][vc_tab title=”Ambur” tab_id=”1442989500459-10-2″]

Puhastamine ja selgus

Selle sõnumiga antakse sulle märku, et on aeg end vabastada koormast ning puhastada oma keha, vaim ja meeled mürkidest. Selleks sobib kõige paremini sinu vannituba, sest see on privaatne koht, kus sa saad end pesta ning päevaks ette valmistada.

Foto: Primavera Life
Foto: Primavera Life

See võib olla aeg ka selleks, et puhastada/muuta oma harjumusi. Võibolla oled sa siiani kogu oma emotsionaalse rämpsu kallanud teiste kraesse või on teised jällegi kallanud enda omad sinu kaela ja sa oled selle kõik kenasti, vaikides ja viisakalt vastu võtnud. Pane tähele oma varjatud tundeid, mida sa oled senini alla surunud. On aeg nad vabaks lasta, aga ole ettevaatlik, et sa neid kellelegi teisele kaela ei kupata.

See sõnum tähendab veel selgust. Kui sa puhastad oma meeled, keha ning vaimu ebavajalikest tunnetest ja käitumistest, siis oled sa rohkem maandatud ning kahe jalaga maas. Sinu keskendumine on teravam, sügavam ja sinu meel puhastab ise end rämpsust. Sa pead veetma rohkem aega end teenindavate vaimse, emotsionaalse ning füüsiliste meelte puhastamisele. Sa vajad hädasti enesehoolitsust.

Lisatähendused:

 • sind saadavad peainglid Raafael, Haniel ja Uriel
 • sa pead rahustama ja vaigistama oma vaimu
 • on aeg hoolitseda oma füüsilise keha eest
 • sa vajad üksioleku aega
 • vabasta endast mürgised energiad, suhted ja olukorrad
[/vc_tab][vc_tab title=”Veevalaja” tab_id=”1442989515773-12-5″]

Armastus

Afirmatsioon: „Ma harjutan end nägema seda, et kõigis on midagi head“

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et sa oled armastus. Armastus on sinule pärandatud vibratsioon. Sinu elus on olnud palju selliseid komistuskive ja väljakutseid, mis on pannud sind elu nägema ka teise vaatevinkli alt – aga tea, et on olemas ainult üks sinule loomulik vaatevinkel, ja see on sinu loomulik olemus – armastus.

Foto: Data Wallpaper
Foto: Data Wallpaper

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et sinu hing on tehtud puhtast Jumalikust armastuse vibratsioonist ning sa pead selle välja tooma igasse oma elu aspekti ning oma olemusse.

Armastus on tervendav energia. Ükski ärevus ega draama ei saa eksisteerida armastuse auras. Paljud hinged on tulnud siia, Maale, tagasi selleks, et õppida, aktsepteerida ja ära kasutada seda harmoonilist armastuse jõudu ning näha selle toimet oma praeguses elus. On aeg, et sa tuletaksid ka teistele meelde, et ka neis on peidus see sama Jumalik armastuse jõud ning aita neil seda enesele teadvustada, et armastus on Universumi kõige võimsam element. See ehitab, tõstab üles ja muudab uuesti tugevaks ka kõige eksinuma inimese.

Kui sa elad armastuse väes, siis ja alles siis saad tunda tõde. Tõeline armastus on vaimne lüli sinu ja Jumala vahel. See juhatab sind sammhaaval läbi selle materiaalse maailma konfliktide ning puhastab sinu südame mittevajalikest inimlikest isiksuse tahkudest.

[/vc_tab][vc_tab title=”Lõpusõnum” tab_id=”1442989530617-14-10″]

Tervis

Afirmatsioon: „Ma austan oma füüsilist keha, mille on valinud minu hing.“

Inglid annavad sulle selle sõnumiga teada, et sinu keha on sinu tempel ning sa vastutad tema hoolitsemise eest. Sa oled sündinud siia dimensiooni, just sellesse kehasse ning oled valinud ise enesele need õppetunnid, mida õppida ja kui sa ei hoolitse selle keha eest nii nagu pead, siis saboteerid ise oma hinge plaani. Sinu tervis on väga oluline osa sinu hinge arengus ja sa ei tohi oma tervist mitte kunagi võtta kui iseenesestmõistetavat asja.

Foto: Runner Mama
Foto: Runner Mama

Ole teadlik tervislikust toitumisest ning liikumise vajalikkusest. Sa võid olla „tundlik“ olend, kes peab olema teadlik end ümbritsevast, sest sind saavad nii teised inimesed, erinevad paigad kui ka asjad väga lihtsalt energeetiliselt tühjaks tõmmata. Kui oled üks neist inimestest, keda on lihtne energiast tühjaks tõmmata, siis pärast igat sellist suhtlust puhasta oma meeled ja keha võõrast energiast ning maanda end ja too oma meeled tagasi oma südame juurde ning lase oma kehal, meeltel ning vaimul end taas noorendada.

Selle sõnumiga võidakse viidata ka sellele, et sa soovid aidata teisi nii vaimsel, emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. Sa võid olla seotud nii meditsiini, kehakultuuri või nõustamisega – või oled lihtsalt hea kuulaja, kelles on peidus palju häid nõuandeid. Kui sina või keegi, keda sa tead, on pärinud kaasasündinud haiguse, siis sinu või tema möödunud elude tegemised võivad olla selle haiguse põhjuseks.

Viinakuu

Mida on aga oodata viinakuu esimesel poolel, saad teada äkki üsna pea.

Foto: Rita Reyes
Foto: Rita Reyes

Inglisõnumite vahendamise ajal ei ole ma kunagi varem tundud end nii nagu täna – meeletult tundlikuna; iga mu keharakk on viimse piirini pingul, iga heli, lõhn, maitse, nägemus ja tunnetus on tuhandeid kordi võimsam kui kunagi varem, süda tahaks nagu rinnust välja hüpata, samas tean, et midagi on toimumas, aga mis, selgub hiljem, aga see saab olema midagi väga positiivset. Eks jääme ootele.

Päevarosin

Foto: Wallpapers For
Foto: Wallpapers For
 • Ma tean, et mu keha räägib minuga talle omases intuitiivses keeles. Ma tänan teda ning tegutsen vastavalt oma keha sõnumile!

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning unistuste täitumisi!

Inglisõnumid vahendas: Diana

[/vc_tab][/vc_tabs]

Toetad Hingepeegli tegevust?

Hingepeegel tegutseb suuresti tänu oma lugejate abile. Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust toetada ning jätta oma panus. Sinu vaba annetus, vastavalt võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud. Tulgu iga sinu kulutatud summa vähemalt 10x sinu juurde tagasi!

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled 2015. aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel.

swedlhv nordea danske seb

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelTee ise – Mitmeotstarbelised WC puhastuspommid
Järgmine artikkelInglihoroskoop – oktoobri I pooleks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

14 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi