Tagasi
Järgmine

Ära pinguta üle

Foto: Pixabay

Oh, kuidas me kipume käituma püüdlike lastena, kes vanemate heakskiitu välja teenida püüavad! Me punnitame või vere ninast kodu kraamimise, aias rohimise ja niitmisega, et vaid kuulda naabritelt ja tuttavatelt ning sõpradelt, et me oleme hakkama saanud. Kui keegi teeb märkuse, et kui maitselage kujundus või värvivalik millelgi on, mitu kortsu on seelikus, mitu rohuliblet peenras, muru vale pikkusega – võtame seda hinge, selle asemel, et võtta vabalt ja mitte põdeda. Igaühe jaoks on tema oma ideaal ja arusaam ja ei peagi teistele meeldima! Tee mida teed, kuna või kuidas iganes, alati, absoluutselt alati leidub keegi, kellele see ei meeldi! Seega, jää endaks, võta vabalt ja ära võta südamesse. Nagu öeldakse, et võta suhu, saad välja sülitada.

Kui aga tegutsed omaenda rõõmuks ja mõistus jookseb kinni, nii et lihtsalt ei tea enam mida ja kuidas edasi teha, siis ära tegele oma pea pooleks mõtlemisega. Kui sul parasjagu mõte ei liigu, siis ei liigu ta siis ka, kui rohkem pingutad. Võta parem ja hakka hoopis millegi muuga tegelema, nii et mõte läheb krambist vabaks. Kui oled rõõmuga tegelemas millegi muuga, millega pinget ei teki, võid täiesti suvalisel hetkel taibata, et sa tead, kuidas lahendada see teema, millega ennist hädas olid. Ja siis läheb kõik kui lepase reega ja sa võid enda tegevuse tulemusega olla ääretult rahul. Lühidalt, ära pinguta üle!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Unsplash

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 15.-21. piimakuu päevaks
Järgmine artikkelSõnumid jaanikuu lõpupäeviks ja suvekuu alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi