Sõnumid jõulunädalaks 2022

0
18630

2Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Michael Schwarzenberger

Heade ja toredate asjade vool, mis sind nüüd tabab, paneb sind tundma, et oled sattunud kingitustesaju kätte. Sa ei tee enda arust midagi (erilist), aga vallandad inimestepoolse tänu, mis on väga mitmekülgne. Kes tänab sõnades, kes pakub mõnda teenust, kes kingib asju. Õnn ilmutab end ootamatus olukorras – aga just õigel ajal. Probleemid, mis sind viimane aeg on vaevanud, ei paista enam nii hirmutavad. Saavutad senisest parema kontakti oma intuitsiooniga. Saad heita pilku oma tulevikku või antakse puuduvat infot juba möödunud sündmuste kohta. Šokeeriv uudis võib osutuda varjatud õnnistuseks. Klaariks muutunud pilt teeb edasiliikumise kergemaks.

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTallinna Jaani kiriku 155. aastapäevaks
Järgmine artikkelHingepeeglile
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi