Sõnumid 6.-12. septembriks

0
21627
Tagasi
Järgmine

Rahajantra koostamise nädal

Foto: Gerd Altmann

Kellel ununenud või kes pole veel jõudnud, neile meeldetuletus, et just nüüd, just sel nädalal on parim aeg selle tegemiseks: kõik nõuded on täidetud – on kuu esimene dekaad, neljapäeva päev ja reede hommikupoolik mahuvad selle aja sisse ja tordikrooniks langeb see aeg ka kasvavale kuule, mis on soodus kõige alustamiseks, mida soovid, et kasvaks või paljuneks.

Kes ei tea, mis see rahajantra on, klikkige hüperlingile ja saate kohe selgitavat artiklit lugeda. Paljudel on nüüdseks ka oma pensionisamba raha kätte saadud ja ilmselt siiski on neid inimesi, kel peale krediitkaardi, järelmaksu ja arvete tasumist midagi järele jääb, millega saaks raha kasvama panna. Teistel on võimalus raha ligi meelitama hakata – siis on, mida kasvama panna. Ja sel moel, et see kokku ei kuiva ja vajadusel kätte saab kogu mahus, mitte tugevalt kärbituna. Et see jantra toimib, olen kogenud ise ja mulle on saadetud messengeri ka sellekohaseid sõnumeid täiesti võõrastelt inimestelt tagasisidena. Nii et – edu!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõne noorele Tammele
Järgmine artikkelMuutusteaja müstilised minutid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi