Sõnumid õiekuu lõpunädalaks ja piimakuu alguspäeviks

0
18866
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Akil Mazumder

Kevad pole mitte ainult looduse, vaid ka sinu jaoks, nii et tegutse! Istuta taimi mulda ja märka sedagi, kuidas sinu mõtete ja soovide seemned, mis sa oled külvanud, hakkavad juuri alla ajama. Imetle tärkavat loodust ja märka, kuidas endale pähe külvatu ja istutatu kasvama on läinud.

Usu, et sa väärid küllust ja armastust oma ellu. Ära lase kahtluseussidel oma eneseväärikust närida! Mõtle, mis see on, mida su süda ihaldab. Seejärel hellita neid idee-seemnekesi nagu kõige väärtuslikumaid kristalle, et neist võrsuksid võimsad mäed!

Pea meeles, et nii nagu unistus on alguses vaid pisikene ideetäpikene, olid sina isegi kunagi alguses vaid kaks imetillukest rakukest, kes võtsid nõuks ühineda… ja neist kasvasid sina!

Tantsi, jookse, lenda, laula, too lilled tuppa! Loo!

Tee kevadpuhastus oma kodus, kehas ja hinges.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi