Tagasi
Järgmine


Kui, siis kõik korraga

Foto: Pixabay

Ilmselt oli paljudel läinud nädalavahetusel keeruline otsustada, kuhu minna ja mida teha, mida võtta ja mida jätta – sest laupäeval oli korraga nii Tartu ülikooli suurim vilistlaste kokkutulek kui ka muuseumide öö ja Türi lillelaat takkapihta.

Kui talv jääb seljataha, on see paratamatus, et igal nädalavahetusel toimub korraga mitu üritust, kuhu igale poole tahaks jõuda, aga paraku pole see reaalne või oleks siis kõikide külastamine paras läbijooksmine, mitte rahulikult asja nautimine ja osavõtt. Seega tuleb teha valik, kaaludes kõiki asjaolusid. Kas mingi asi on ühekordne üritus, kas midagi valikus olevast on iga-aastane? Mida rahakott kõige selle peale ütleb? Mis lood on transpordiga, et sündmustest osa võtta?

Muuseumide öö on tore asi, aga kui oma kandist kellegagi jutule ei saa ja huvilistest sõpradel autodes vaba kohta pole, siis ühistranspordi kasutaja jääb jänni. Näiteks minu kodukoha ühistransport on nii “nutikalt” säetud, et tööpäevadel sõidab linnast maale viimane buss kell 22:00, aga nädalavahetusel, kui on igasugu üritused, sünnipäevad jne, nüüd siis ka muuseumide öö, mis kestab kella 23:00 välja, sõidab viimane buss linnast ära juba kell 21:00. Nii et bussile jõudmiseks jõuab maksimaalselt 2,5 tundi ringi vaadata ja pool ajast (20:30 – 23:00) läheb raisku… Kurb, lihtsalt kurb.

Hea oli aga see, et ilm oli fantastiline! Tegin iga päev endale täiega liiga, nii et rohimisest ja istutamisest vabal ajal käisin randmekaitsmetega ringi ja püüdsin endale mitte haiget teha – aga sellest hoolimata oli laupäeva hommikuks üks käsi randmeni nii paistes, et sõrmed korralikult sirgugi ei läinud kuni lõunani välja – siis hakkasid sõrmed enamvähem liikuma ja õhtuks oli enamus paistetusest taandunud. Aga ma ei saanud ju toas kükitada ja korralik sant olla selliste oivaliste ilmadega! Võtsin viimast, seda enam, et pikaajaline ilmaennustus eri ilmajaamadelt räägib minu kodukandi kohta sama juttu: kolmapäevast alates poolde juunisse välja sajab iga päev, ühtegi vihmavaba päeva ei paista.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid lehekuu 13.-19. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid õiekuu lõpunädalaks ja piimakuu alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi