2Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Pilt: Gerd Altmann

Oled jõudnud üleminekuperioodi, kus üks etapp elus hakkab läbi saama ja ees ootab järgmine. Lõppev eluetapp toob kaasa uued sihid, mille poole liikuda. Praegu pead tegelema muredega, mis sind vaevavad ja rahu ei anna. Oluline on nendega tegeleda, mitte loota, et nad iseenesest haihtuvad. Kõige tähtsam on probleemide lahendamisel teha see esimene samm, ilma milleta ei saa tulla järgmisi. Edasi läheb juba lihtsamalt, tähtis on asuda tegutsema. Seejärel ootab sind midagi head. Takistused su lootuste ja soovide teelt taanduvad. Justkui preemiaks oma pingutuste eest saavad su head ja siirad püüdlused rikkalikult tasutud. Kõige selle tulemusel vabaned sisemisest ebakindlusest, kõhklustest ja kahtlustest. See annab sulle uskumatult suure väe ja iseendasse usu! Jõuad tähtsale otsusele. Ees ootab helgem aeg.

Energiavahetus

Pilt: Placidplace from Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu tähemärkides – kehahooldus
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis novembris 2023
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi