Sõnumid talvekuu 15.-21. kuupäevaks

0
22429
Tagasi
Järgmine

Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea

Foto: Lolame from Pixabay

Igasugu asju õpetatakse meile koolis ja muid asju õpetavad vanemad, vanavanemad, sõbrad, sugulased…. aga ühte asja ei õpeta keegi. Leina teemat. Mida kujutab endast lein, mis eri viisidel inimesed leinavad, kuidas muutub nende käitumine, millised on reaktsioonid. Kuidas käituda leinajaga. Kuidas avaldada kaastunnet. Kuidas ja millest püüda aru saada, kas inimene tegelikult ka tahab oma omaette, või ta ajab teised endast eemale, kuigi tegelikult tahaks lähedust. Kuidas saada hakkama leinaja vastuolulise käitumisega, kui ta sõnad räägivad ühte ja käitumine teist keelt. Kuidas mitte võtta võõrast muret endale ja ise selle alla looka jääda.

See teema on nii oluline ja nii hell teema. Sellest saab argipäev just siis, kui saab ja tahes kuna see ka ei juhtu, on see ikkagi alati ootamatu ja me oleme suuresti ettevalmistamata ja abitud. Me oleme võibolla juba ammu andnud endale aru, et keegi meie lähedane on nii vana või nii haige, et ega teda enam kauaks ilmselt ole – ja oleme end harjutanud selle mõttega – et kui see ükskord nii saab olema, siis ei niida see päris jalust. Aga üks asi on teooria ja teine on praktika. Tahes kuidas ka enne vaimu valmis pane – kui see aeg on käes, on kõik ikka hoopis teisiti, kui ette kujutatud sai. Seda enam oleks hea, kui me saaks juba lapseeas, eakohaselt õpetust sellest, mis on surm ja suremine, mis on lein ja leinamine ja kuidas saada hakkama nii leinajaga kui ka siis, kui ise oled leinaja rollis. Kõige kindlam, et võimalikult paljud lapsed- noored saaks varakult juba algteadmisest sellisel olulisel teemal, oleks see, kui seda õpetataks koolis. Nii põhikoolis kui gümnaasiumis. Sest kindlasti on palju vanemaid, kes ei oskagi seletada, mis, miks ja kuidas. Psühholoogi seletus kuluks marjaks ära. Siis ei ole kartust (vähemalt mitte nii suurt kui muidu), kui leinaga tuleb kokkupuude reaalis, mitte enam teoreetiliselt.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLuuletus: Joogameister
Järgmine artikkelSõnumid 22.-28. novembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi