Tagasi
Järgmine

Talve hari on murtud

Foto: Wallpapers Photos Pictures

Nii uskumatu kui see ka ei tundu, on ka taliharjapäev jäänud selja taha. Päevad lähevad tasapisi aina pikemateks ja mõtted ei käi ainult talve üle ja ümber, vaid ka juba kevade ja suve suunal. Tuleb ju puhkusteajad kirja panna ja kes tahab reisile minna, siis on just nüüd viimane aeg öömaja broneerida või avastada, et mõne suvise kontserdi pileti võiks ka ära osta enne, kui hinnad päris lakke tõusevad.

Need, kes aastalõpuga end rahatuks pole elanud, saavad kasutada kõikvõimalikke sooduskampaaniaid, mida poeketid üksteise võidu pakuvad. Hea ning soodne aeg juba kingid pikemaks ajaks ette ära osta – säästetud saab ikka päris korralik summa.

Kasutage ära siiski veel pikad pimedad õhtud, et pühendada aega iseendale. Käige vannis või saunas, hellitage oma käsi ja jalgu meresoolavanniga, hooldage oma igapäevaselt palju tööd ja vaeva nägevaid jäsemeid, tehke näonahale maski, armastage oma ihu täiega! Ärge unustage ka hinge eest hoolt kanda – võtke aega teatrikülastuseks või siis ETV arhiivist  salvestiste vaatamisega – videoarhiivist otsige etenduste nimed välja ja nautige etendust kodusel diivanil. Kui palju on teile juba kuhjunud raamatuid, mida “kui aega saan, siis loen”? Hakake otsast pihta, sest nüüd on aega. Sellepärast, et te väärite seda. Sellepärast, et te armastate ennast. Kui te ise ka end ei armasta, siis miks peaks seda tegema teised?

Küll te veel tänate ennast selle aja ja hoole eest, mis te endale pühendate! :)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse 2018. aasta kolmandasse nädalasse. Seekordsed sõnumid saadeti inglite poolt samuti tähtkuju põhiselt.
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTee ise – kodune “vegan nutella”
Järgmine artikkelInglisõnumid helmekuu viimaseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi