Sõnumid viinakuu 21.-27. kuupäevaks

0
33641
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Ära sulge oma silmi, kõrvu ega südant sellele, mis on sinu arusaamadest väga erinev ja mõistetamatu. Kuula, mida räägivad inimesed, kelle väärtushinnangud ja arusaamad vastanduvad sinu omadele. Sa võid üllatuda, kuuldes, kuidas nad muu jutu seas ütlevad välja lahendused mitmele probleemile või küsimusele, mis on sind pikalt, võibolla suisa aastaid, vaevanud ja millele pole suutnud lahendust või selgitust leida. Erinevuse üks väärtuseid ongi selles, et mis ühele kuld, see teisele muld – ja üks murrab pead reaalainetega, teine keeltega – aga osates üksteist kuulda ja kuulata, saavad kõik kasu ja ei pea end hullutama asjadega, mis pole nende pärusmaa.

Kui oled unarusse jätnud enesele võetava aja, siis nüüd paranda see viga kohe ära. Määra konkreetselt kindlaks nädalapäev ja aeg, mis sa iga nädal, iga viimane kui üks nädal võtad enda jaoks, sadagu või pussnuge. Pane see kalendrisse kirja – olen hõivatud. Ja teavita sellest ka sõpru ja sugulasi, et sel ajal sa ei ole kättesaadav ja telefoni lülitad ka selleks ajaks välja, et sind ei häiritaks. Kui kardad, et sul pole selgroogu kõigile ei öelda ja olla kättesaamatu, siis on üks lollikindel võimalus – mine kuskile veekeskusse ujuma. Telefoni jätad riidehoidu ja kui sa basseinis just kedagi tuttavat ei kohta, kes külge kleepub ja asu ei anna, siis ujudes on väga raske segada sul omaette olemist ja oma mõtete mõtlemist ning veemõnude nautimist. Ja kui tunned, et rahakott ei võimalda ujumas käimist, siis kirjuta jõuluvanale, et tahad jõulukingiks sulle meelepärase veekeskuse ühe korra/nädala/kuupiletit. Ja võidki öelda kõigile kingi kohta küsijatele ühe sama vastuse – nii saad ju päris pika aja kaetud…. Ja siis oled juba selle oma aja rutiini ka sisse töötanud ja saad aru, et iseenda jaoks aja tegemine polegi nii ilmvõimatu, küll aga on see iseenda vaimse ja füüsilise tervise säilitamise seisukohalt hädavajalik.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Ali Express

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid rehekuu 14.-20. kuupäevaks.
Järgmine artikkelSõnumid oktoobri lõpupäeviks ja novembri alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi