Sügiskuu lõpunädala sõnumid

1
3286
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: The Inverted Perspective

Vaata oma plaanidele värske pilguga. Mõtle selle peale, kas teistsugune asjadele lähenemine töötaks paremini? Püüa näha raamist välja, teise mätta otsast.

Näiline seisak asjaajamistes ja protsesside kulgemises on rohkem näiline, kui tegelik. Reaalselt on kõige kulgemine vaid ajutiselt aeglustunud. Sina saad seda lisaaega, mis sulle antud, ära kasutada, et oma strateegiad veelkord läbi mõelda.

Paha ei tee isegi normist ja peavoolust välja astumine. Väärtusta oma unikaalseid  uskumusi või suhtumisi.

Ära ole kitsi oma aja, tähelepanu ja kinkide jagamisega. Kõik mis teed, teed endale – kõik tuleb Sulle kuhjaga tagasi, nii et ole usin külvamast seda, mida vajatakse ja mida saad pakkuda – küll siis Sullegi saabub vajalikul hetkel ootamatu abi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi