Viljakuu eelviimase nädala inglisõnumid

0
3037
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Life very Hard by Tribes

Kaua tehtud, kaunikene… Sul on olnud aega vaagimiseks  ja seedimiseks, arutamiseks ja nõu pidamiseks, et langetada otsus või teha valik, mille kasuks oled otsustanud. Nüüd on käes aeg, mil see otsus või valik hakkab oma mõju avaldama. Ehk ka ses plaanis on lõikusaeg käes. Saad oma valiku(te), otsus(te), tegu(de) vilju maitsta. Kui tulemus ei meeldi, siis mõtle, miks tulemus on selline, mitte loodetu.

Samuti on aeg ärkamiseks. Mitte voodist üles, vaid ärkamiseks ja märkamiseks, et hakkaksid midagi nägema nii nagu see tegelikult on, selle asemel, et näha kolle seal, kus neid pole või läbi roosade prillide, püüdes asju ilustada.

On oodata teadaannet, avaldust. Kas kuuled seda, puudutab see otseselt sind ennast või teed ise selle teadaande, näitab aeg. Igal juhul annab keegi midagi olulist teada.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi