Selleks, et tõsta teadlikkust kilpnäärmehaigustest, on koostatud petitsioon Rahvaalgatuse lehele. Oma hääle andmiseks selle toetuseks on aega kuni 10. juulini.

Petitsiooni algataja on Kairi Bregadze, kes oma haigusloost ajendatuna tegi Facebooki temaatilise lehe ja otsib kaasamõtlejaid ja tegutsejaid. Kuna suur osa inimestest suhtleb praegusajal Facebookis, siis on kontaktide otsimine jäänud suuresti selle suhtluskeskkonna ja sealsete kilpnäärmegruppide siseseks. Selge on aga see, et ega kõigil ole ega saagi olema Facebooki kontot. Nende inimesteni jõudmiseks kasutamegi muu hulgas Hingepeegli abi.

Kui igaüks on üksi omas nurgas, on raske hakkama saada ja midagi saavutada. Ühtsuses ja koostegemises peitub jõud – seega, kui hoolid, siis hääleta ja ära jää kõrvale!

Eelmine artikkel12. – 18. juuni inglisõnumid
Järgmine artikkelJaaninädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi