Kilpnäärmehaigetele

5
6968
Foto: Health

Kuna mitmed Hingepeegli lugejad on tundnud huvi selle vastu, kuidas saada kilpnäärmehaigetega kontakti, kirjutan siia praegu olemasolevad võimalused.

Oma lehte pole veel internetti tehtud, aga Facebookis on olemas kaks kodumaist gruppi, kus saab eestikeelst infot (ja väga palju mis iganes riigi kilpnäärmehaigete gruppe, kust saab tohutult enam infot): Kilpnäärme alatalitlus, Hashimoto ja Lihtrahva kilpnäärme grupp.

Neile, kel ei ole Fb kontot, ei jää ka päris üksi ilma peale – meil on olemas kontaktmeil, kuhu saate kirjutada: estonian.hashimoto(ätt)online.ee.

Kilpnäärmeartiklites on tulnud pea aastane vahe sisse, mis plaanis polnud, aga elu teeb oma korrektuure. Uute artiklite tulek pole enam mägede taga.

Seniks aga – ei ole te midagi peast segi läinud, simulandid ja igasuguste asjade endale ette kujutajad. Kilpnääre on nagu aatomik – “ise olen väike, kuid mu jõud on suur”. Mõnikord võivad pisiasjad mängida peamist rolli…

Eelmine artikkelInglisõnumid veebruari eelviimaseks nädalaks
Järgmine artikkel26. veebruari päikesevarjutuse horoskoop
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

5 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi