Kilpnäärmehaigetele

5
6574
Foto: Health

Kuna mitmed Hingepeegli lugejad on tundnud huvi selle vastu, kuidas saada kilpnäärmehaigetega kontakti, kirjutan siia praegu olemasolevad võimalused.

Oma lehte pole veel internetti tehtud, aga Facebookis on olemas kaks kodumaist gruppi, kus saab eestikeelst infot (ja väga palju mis iganes riigi kilpnäärmehaigete gruppe, kust saab tohutult enam infot): Kilpnäärme alatalitlus, Hashimoto ja Lihtrahva kilpnäärme grupp.

Neile, kel ei ole Fb kontot, ei jää ka päris üksi ilma peale – meil on olemas kontaktmeil, kuhu saate kirjutada: estonian.hashimoto(ätt)online.ee.

Kilpnäärmeartiklites on tulnud pea aastane vahe sisse, mis plaanis polnud, aga elu teeb oma korrektuure. Uute artiklite tulek pole enam mägede taga.

Seniks aga – ei ole te midagi peast segi läinud, simulandid ja igasuguste asjade endale ette kujutajad. Kilpnääre on nagu aatomik – “ise olen väike, kuid mu jõud on suur”. Mõnikord võivad pisiasjad mängida peamist rolli…

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

5 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi