Ekstaatiline tants” toimub 21. septembril Tallinnas Björni baaris.

“Suvi on läbi ja alanud on mõnus ja soe sügis! Aeg on siseneda jälle siseruumidesse ja nautida ühe ägedama pilvelõhkuja ruumikat fuajeed,” sõnab korraldaja Tiit Trofimov.

Seekordne DJ on Heigo Lepla, kes on olnud väga hea ja nõutud DJ, kuid teinud vahepeal sellel alal pausi. Heigo on mänginud Balil. Tema settidega kaasneb väga kirglik ja kaasahaarav mängustiil, mis juba ainuüksi on väärt kogemist. “Kindlasti saab see olema jälle üks mõnus koosloomisõhtu!” usub Tiit.

“Ekstaatiline tants” on üritustesari, kus tullakse kokku selleks, et end täiesti kainena olles mõnusalt ja vabalt tunda ning kohtuda südames ja armastuses teiste inimestega. Pakutakse toorkakaod, smuutisid ja ekstaatilisi teesid. Pidu lõpeb elava muusikaga.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelMüstiline muusik Oleg Pissarenko annab Alexela kontserdimajas kontserdi “Armastuse muusika”
Järgmine artikkelAntropoloogiaprofessor Luis Luna tuleb Tallinnasse püha taime teest rääkima

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi