Eestlastele korraldatakse ühine sõit Tony Robbinsi koolitusele

0
997
Tagasi
Järgmine

Ühissõit Londonisse Tony Robinsi koolitusele

Eduakadeemia korraldab eestlastele ühise osalemise Londonis toimuvale 4 päevasele Tony Robbinsi Unleash the Power Within (Kus võimatu saab võimalikuks) koolitusele, mis keskendub sellele, et tuua välja jõud ja võimekus, mis inimese sees juba olemas on. Lõpeta ootamine. Rakenda need tööle ja esita endale väljakutse elada oma kujundatud elu – keskkonna, ühiskonna ja teiste inimeste ettekirjutustest hoolimata.

Koolitusel jõuavad osalejad selgusele, mida nad elult tõeliselt tahavad. Ületatakse oma suurimad takistused, mis inimest seni tagasi on hoidnud. Vabastatakse selleks enese sees olevad vajalikud ressursid ja muuseas kõnnitakse hõõguvatel sütel! Paljud inimesed on avastanud, et nad tõesti saavad muuta oma elu igaveseks ja elada iseenda reeglite järgi.

Mida koolitusel õpitakse?

  • seljatama hirmud, mis sind tagasi hoiavad (ka alateadlikud);
  • looma oma ellu impulsi, mis aitab rasked asjad muuta lihtsaks;
  • arendama välja uusi jõulisi harjumusi, mille tulemusel saavutad maksimaalse energia, optimaalse tervise ja erakordse elujõu;
  • rakendama läbikukkumiskindlat süsteemi, mida järgid pikaajaliselt, eriti kui nõudmised, segavad faktorid ja frustratsioon su fookust kõigutada tahavad;
  • lõikama kasu rikkuse loomise võtmestrateegiatest, hoolimata majandusest ja muudest välistest jõududest.

Järgnevatelt lehekülgedelt näed täpsemalt, millele neljal järjestikusel päeval keskendutakse.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid küünlakuu 11.-17. kuupäevaks
Järgmine artikkelPranayama Tallinn Taiji klubisse teadlikku hingamist õpetama Dan Brulé

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi