Pranayama Tallinn kutsub 2.–7. maini Taiji klubisse teadlikku hingamist õpetama Dan Brulé.

Kuuepäevane intensiivkursus on mõeldud kõigile, kes soovivad sügavaid teadmisi ja kogemusi teadliku hingamise kohta. Kursuse läbimine võimaldab sügavamalt tunnetada ja mõista erinevate tehnikate toimimist ning on võimalus õppida juurde uusi teadliku hingamise variatsioone ja aspekte. Kui olete juba terapeut või treener, siis saate kursusel õpitut integreerida igapäeva tööga.

Hingamine on teie heaolu ülim võti, ja kui seda teha õieti, on sellel võime muuta teie elu füüsiliselt ja vaimselt. Dan Brulé on meister teile seda näitama. Mulle meeldib tema õpetus ja see on avaldanud tohutu suurt mõju minu elule,“ on öelnud Tony Robbins.

Rohkem infot leiab SIIT!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelEestlastele korraldatakse ühine sõit Tony Robbinsi koolitusele
Järgmine artikkelKuidas saada enda parimaks väljaandeks?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi