Kuidas karjäärivahetus võib muuta elu

Ilmselt ei pea ütlema, et enamik anekdoote põhineb elust enesest ja nii ka see juhtum, mis on kunagi tegelikult päriselt aset leidnud ja sellest on nii mitmeid versioone tehtud, aga põhipoint jääb endiselt samaks.

Foto: The Career Launcher

Klient taksos on teel raudteejaama ning kummardab ettepoole, et esitada taksojuhile küsimus, ise samal ajal taksojuhi tähelepanu saamiseks, talle kergelt õlale koputades.

Taksojuht röögatab, hüppab toolil, kaotab takso üle kontrolli, sõites peaaegu bussile otsa, sõites üle äärekivi kõnniteele ja sai mõned sentimeetrid enne kaubanduskeskuse klaasvitriini pidama.

Mõne minuti jooksul on taksos haudvaikus. Üle kere värisev taksojuht pöördub reisija poole ja küsib väriseva häälega: “On sinuga kõik korras? Ma vabandan südamest, aga sa ehmatasid mu poolsurnuks.”

Pooleldi surnuks ehmatatud klient vabandab taksojuhi ees ja ütleb: “Ma poleks eales arvanud, et kerge õlale koputamine võib kedagi sellisel moel ehmatada.”

Selle peale vastab taksojuht: “Ei, ei, hoopis mina vabandan. Täna oli minu esimene tööpäev taksojuhina. Ma olen nimelt viimased 25 aastat juhtinud surnuautot…”

Ehk siis loo moraaliks võib pidada seda, et sa võid olla oma eelmises töös suurepärane ja kui tundub, et uus töö on suures osas sarnane sinu uuega, siis ei pruugi kõik alati nii libedalt minna. Soovin kõigile karjääri vahetanud või vahetama hakanud inimestele palju jõudu ja jaksu ning turvalist tööd!

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid – Plirts-plärts, kätte jõuab märts
Järgmine artikkelVideo – Rännaku praktik Malle Jürilo: tööriistad on igaühele iga päev kättesaadavad
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi