Tallinnas toimub 21. oktoobril suurseminar „Teekond sügava suhteni”, kus kõnelevad teiste seas naudingute koolitaja Epp Kärsin ning Jesper Parve koos elukaaslase Mari Ojasaarega.

„Jube tähtis on oskus uskuda looduserütmidesse. Meie suhe, töö, kõik võngub kogu aeg. Kui sellest aru saad, ei hakka stressama. Kui oled põhjas, ei tohi teha ühtegi lõplikku otsust, sest sa tead, et varsti läheb paremaks,“ arvavad Parve ja Ojasaar.

Inimeste tuju muutub, ütleb Parve: „Vahel nokin Marit ja ta naerab nii, et suu kõrvuni, vahel aga ütleb: tõesti ütlesid mulle praegu niimoodi või?“

Milline on aga Jesper Parve tavaline päev perega?

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelRehekuu teise nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelVIDEO! „Teekond sügava suhteni”! Epp Kärsin: ka suhtes tuleb piirid seada

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi