Kuidas eelistad sina magada, kas alasti, pidžaama või öösärgiga? Paljud inimesed ei tunne end alasti magades hästi ja kipuvad seda häbenema. Häbenemiseks pole küll mingit põhjust ja siinkohal toon välja mõned põhjused, miks sa võiksid oma ööriided ära visata ning paljalt magama hakata.

Tagasi
Järgmine

Kuidas magad sina?

Foto: Elite Daily
Foto: Elite Daily

Reeglina saab meil harjumus magada alasti või ööriietega alguse lapsepõlvest. Kui vanemad magavad ööriietega, siis ka paljud lapsed jäävad hilisemas elus magama ööriietega. Kui aga vanemad tunnevad end öösel vabalt ning magavad alasti, siis ka lapsed on oma keha suhtes enesekindlamad ja nad ei häbene hilisemas elus alasti magada.

Muide, kui väikelastele anda võimalus alasti magada ja mitte sundida neid ööriideid kandma, siis nad tihtilugu eelistavad magada just naturaalselt ning nii puhkavad nad end ka paremini välja.

Alasti magajatel on tervem suhe

Foto: Times-Caribbean
Foto: Times-Caribbean

Inimesed, kes magavad alasti, neil on tervem suhe. See on tingitud sellest, et nahk-naha vastu kontakt vabastab kehast neuropeptiidi oksütoksiini, mida kutsutakse ka õnnehormooniks, emadushormooniks ja armuhormooniks. Aga need pidžaamad ja öösärgid jäävad nahakontakti vahele ning oksütoksiini ei teki. Inimesed vajavad seda armuhormooni, sest see teeb meid õnnelikuks, alandab stressi ning vererõhku.

Üleüldse on ju nii meeldiv tunne, kui kaaslane sind kaissu võtab ja end vastu sind surub.

Aitab sinu nahka

Alasti olles saab sinu nahk lõpuks vabalt hingata. Sinu intiimpiirkond, kaenlaalused, jalad on pidevalt kaetud mitme kihi riietega, isegi kuuma ilmaga. Anna oma kehale õhku ning lase sel vabalt hingata. See vähendab riski haigestumaks nahahaigustesse nagu seenhaigused, mis tekivad niiske ning umbse naha tõttu.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele “Järgmine” või vali rippmenüüst sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelÄra otsi vabandusi, vaid muuda need võimsateks afirmatsioonideks!
Järgmine artikkel20 aprill Tartu – rahumeelne miiting “Lõpp hävitavale kanepikeelupoliitikale!”
Diana
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

5 KOMMENTAARID

  1. Ilma riieteta magamine tagab tervise. See annab võimaluse partneriga suhelda. Seksuaalsuse hävingust. Eriti hädas ollakse siis kui meheuhkus on läbinud rängad raviskeemid. Jäetakse tähelepanuta mistahes ravimi kõrvaltoimed. Iga terake ravimist on olendite grupp. Suur hulk kehavõõraid olendeid on iga indiviidi immuunsusele koormav. Jäetakse tähelepanuta, et ravimil on keemilises koostises, näiteks peale vererõhu alandaja olendite ka teisi tegelasi ning nende energia ja informatsioon. Mina sain mitu häda sedasi juurde, sealhulgas ka rikutud seksuaalsuse.
    Aga see juba on tagajärg. Mis oli põhjus? Arstid kiirustavad kohe vererõhku alandama, teadmata või tahtlikult. Tegelikult on immuunsusel vahetevahel kõrgemat vererõhku vaja. Vajame kuldlõiget !!/7-le. Paljud hädad tekkivad ravimite kõrvaltoimetest, sealhulgas ka seksuaalsusega seotud hädad. Mida teha kui aju jääb käsklusesse kinni? Tuleb olendid nälga jätta. Suurem osa hädasid on võimalik ennetada sukeldudes alateadvusse ja õppides kõrgemate teadvuse asju. Samas on hea teada vanaemade ravi võtteid, kasutada PAUGULILLE, hilisemal ajal kutsuti teda Ilusa nimega, PAJULILLEKS. Rohkelt on leida PÕDRAKANEPIT, mis on ka väärtuslik, kuid pisut nõrgem droog. Ärge sattuge kehavõõraste ainet lõksu. Aju vabastamine valedest käsklustest raku tasandil on aega nõudev. Praeguses reaalsuses ei eksisteer haigusi on olendid ja nende toodang. Võimalik, et on jõude kes blokeerivad minu lugude edastamist. Palun ette vabandust. Pilguheit magamistuppa on väärt kõigile teada. Hästi tehtud. Lugupidamisega Sirje.

  2. Vahepeal tsenseeris FB meie postitust ning kustutas selle siit omavoliliselt. Muutsime nüüd põhipilti ja proovime uuesti. Vaatame, kas läbib FB range tsensuuri või mitte :D
    Nii palju siis sõnavabadusest.

  3. Vahepeal tsenseeris FB meie postitust ning kustutas selle siit omavoliliselt. Muutsime nüüd põhipilti ja proovime uuesti. Vaatame, kas läbib FB range tsensuuri või mitte :D
    Nii palju siis sõnavabadusest.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia