VIDEO! Tiit Trofimov: meestel on tänases ühiskonnas raske jääda iseendaks

0
454

Tallinnas toimub 13. oktoobril meestele suunatud suurseminar „Vaba mehe tee“, kus kõnelevad tervendaja ja suheteterapeut Ronski A. Kosky (Kanada), psühholoogia teadusmagister Alar Tamming, šamanismi elustiili praktiseerija Tõnu Talimaa, tippkoolitaja Alar Ojastu, ettevõtja Marek Koit, aktiivmeditatsioonide õpetaja Tiit Trofimov ja enesearengunõustaja Raivo Juhanson.

„Läbi enda kogemuse ma näen, kui raskeks on meestel tänases ühiskonnas tehtud see, et jääda iseendaks, jääda oma tõe juurde, aktsepteerida ennast sellisena, nagu sa oled. Meie sisse on seda programmeeritud, taotud neli-viis põlve,“ ütles Trofimov.

„Hea on näha, et see kõik on muutumises. Inimesed on lõpuks jõudnud kuhugi nii valusasse kohta enda sees, et sein on ette tulnud ja pole enam võimalik elada selliste baasmustritega,“ sõnas ta.

VAATA VIDEOT!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelInglisõnumid jahikuu eelviimaseks nädalaks
Järgmine artikkelSaku Suurhallis toimub Eesti suurim enesearengu koolitus

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi