Sõnumid 14.-20. novembriks

1
24079

1Carpe diem

Foto: Aron Visuals

Carpe diem – kasuta päeva, ela tänases. Me kipume murduma hirmude käes, mille on meisse istutanud läbielatu ja me unistame helgest tulevikust, aga meid ei jagu olevikku, et elada tänases ja võtta sellest maksimum. Palju on kirjutatud ja räägitud sellest, et ütle inimestele, et nad on sulle kallid ja armsad ja et sa hoolid neist. Ütle kohe. Sest homme võib olla juba hilja. Me loeme/kuulame ja mõtleme, et jajaa, tuleks jah. Võibolla keegi ka ütleb kellelegi. Enamus aga ainult mõtleb, et jajaa, aga teod jäävad tigudeks ja mõtted ei saa väljaöeldud sõnadeks. Kahjuks. Meil on aeg muutuda oma suhtumist ja väärtushinnanguid enne kui hilja. Lapsi kasvatades tuleks meeles pidada ja anda see teadmine edasi, et nemad ei jätaks tänases elamata ja ütlemata/näitamata seda, kui hoolid kellestki. Peielauas ilukõne pidamine on kui vihm peale lõikust. Kui inimene on elus, siis on õige aeg rääkida seda, mida peielauas temast räägiksid. Jah, vaatan neid ridu kirjutades ise peeglisse, sest sain paar tundi tagasi jalustniitva uudise, et nägin vähem kui paar kuud tagasi oma lähisugulast viimast korda elavate kirjas olevana. Ja läks kuidagi nii, et suures seltskonnas olles ma temaga vestluseni ei jõudnudki. Ja nüüd teda enam pole. Kõik. Rong on läinud.

Seega – ära lükka oma elu edasi. Ära lükka heade sõnade ütlemist edasi, et – no kui soodne moment tuleb. Usu, hea sõna jaoks on peaaegu iga moment soodne. Ela oma elu ilusaks ja ole päike ka teiste päevades!

Aga nüüd siis selle nädala sõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid sulle sellesse nädalasse kaasa antakse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadeti.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 7.-13. novembriks
Järgmine artikkelTinderi eksperiment – esimene nädal
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi