Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Lolame from Pixabay

Naised on kui lilled ja lilled ning nende aroomid on ka nende elus olulised. Lilled mõjuvad rahustavalt ja ka tervendavalt – imetledes lillede ilu ja ümbritsedes ennast lilledega, tood oma ellu tasakaalu ja tervenemise. Kas oled kuulnud värvi – ja lõhnateraapiast? Kui ei, siis guugelda, uuri nende kohta, sest lilled mõjutavad meid lõhna ja värviga ning toovad leevendust emotsionaalsel ja psüühilisel tasandil. Kaunista oma kodu värskete lilledega. Kui oled natukenegi rohenäpp, siis toalilled on võimalus aastaringselt end õitega ümbritsemiseks. Eeterlikud õlid ja lilleveed pakuvad aroomiteraapilisi võimalusi. Kasuta roosiõli südamekeskusel ja randmetel, et avada oma süda armastusele ning lavendlipadjakest voodis, et närve rahustada ja kergelt uinuda.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 13.-19. septembriks
Järgmine artikkelSõnumid septembri lõpu ja oktoobri alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi