Sõnumid 5.-11. aprilliks

1
12239
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Rudy and Peter Skitterians

Loomeinimeste õitseaeg! Õhus on loomingulisust koos terve galerii võimalustega. See on uute alguste, motivatsiooni, inspiratsiooni, loomingulisuse, vitaalsuse ja energia aeg. Kunsti – ja loominguinimestel võivad lained üle pea kokku lüüa, sest kõike, mis pähe kargab ja ära teha tahaks, on nii palju – ja et seda saadab ka see tõeline jõu ja energiakogum, siis on tunne, et jõuakski kõik ära teha, kui vaid aeg kummist oleks. Ära lase ambitsioonidel panna end tahtma liiga paljut! Uued ettevõtmised tõotavad küll tulla võrratud, värvikad, loomingulist tööd täis, kuid on oht muutuda kannatamatuks, ülekoormatuks ja kamandavaks. Nii et hinga sügavalt sisse ja välja ja püüa mõistusega võtta seda, mida niiväga emotsioonide ajel tahad teha ja siis end ära rebestad ja selle käigus võid lähedastele ka sandisti öelda, kuna kired lõõmavad… Kes aga pole kunsti ja loomingu käes lõõmamas, võivad ometigi tunda inspiratsiooni ja valmidust uuteks algusteks ning ka seda, et on energiat ja tahtmist tegutseda, mitte tugitooli- elukunstnikuks olemisega piirduda. Ehk et kui sul on olnud tunne, et kõik on vana, rutiinne, ära tüüdanud, tahaks midagi uut, värsket, aga ei tea mida ja jaksu ka pole – siis nüüd saabub see aeg, mis külvab üle ideedega ja energiaga ideede teostamiseks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Harmonious Earth

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPalju õnne Ita Ever!
Järgmine artikkelFelicita, õnn – kes, mis, kust ja kuidas
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi