26. veebruari päikesevarjutuse horoskoop

6
18197
Tagasi
Järgmine

Jäär

Foto: Latest Stories

See varjutus on eriti pöörane tänu sinu juhtplaneet Marsile, mis kohtub Uraaniga, üllatuse ja kaose planeediga, sinu märgis! Mida see tähendab? Sa oled niigi impulsiivne ja sõltumatu, pealetükkiv, kuid nüüd muutud veelgi kärsitumaks, et murda kohustustest priiks ja sa teed seda viisil, mis üllatab kõiki.

Varjutused on kurnavad ja kuna see varjutus Kalade tähtkujus aktiveerib sellise unise ja psühholoogilise sektori sinu südames, siis palun ära tee selleks kuupäevaks suuri plaane. Tule varakult koju ja mine varakult magama. Sa vajad hädasti aega taastumiseks. Samuti võivad välja lüüa su selgeltnägeja võimed – seega hoia märkmik voodi kõrval.

Varjutused paljastavad tavaliselt šokeerivat või varjatud infot ja see varjutus Kalades on eriti tugev, mis puutub tõe paljastamisse. Kui midagi suurt on sinu selja taga toimunud, siis arvatavasti kuuled sellest. Varjutus Kalade tähtkujus võib äratada paranoia, kuid ära lase end jalust niita hirmul teadmata konspiratsiooniteooriate poolt. Leia viis jalgupidi maas püsida – olgu selleks siis kohtumine juristiga või telefoni väljalülitamine ja hea raamatu lugemine.

Küsi usaldusväärsetelt sõpradelt, kas nende meelest on su elus toimumas midagi, mida oled ignoreerinud või teeselnud, et see pole probleemiks ja võta nende vastuseid tõsiselt. Sa võibolla ei mõista, kui õnnetu sa oled oma kallima, töö või toanaabriga, kuid tõenäoselt see, kui keegi ütleb sulle, et kaebad selle üle päevad läbi, äratab su üles.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595  või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

lhvsebswednordea

6 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi