Sõnumid kevade algusnädalaks

1
14664
Tagasi
Järgmine

Muutused

Foto: FB

Esimene muutus, mida näete on siis see, et Eloise enam sõnumeid ei tee ja peate taaskord minuga leppima. Eloise’i elu võttis korraga veidi teise pöörde ja hetkel keskendub ta 1000% oma raamatute valmimisele ja müüki paiskamisele. Soovime siitpoolt talle lendavat sulge, vahedat mõistust ning loomulikult kuhjaga küllust. Ootame ka ise huviga tema raamatuid. Seni aga tuleb mul endal sõnumite kirjutamine uuesti ette võtta ja loodetavasti pole ma selle pausiga väga “rooste” läinud :D

Ja muidugi ei tohi ära unistada ka seda, et juba reedel 18. märtsil on meil kell 09:17 täiskuu ning siis on hea teha nii täiskuu armuloitsu, kui oled hädas armastuse leidmisega või siis teisi soove aktiveerima. Siinkohal tulevad sulle abiks ka täiskuu soovikivid, millede väge saad kuu jooksul kasutada. Ära unusta ka seda, et pühapäeval 20.märtsil kell 17:33 algab meil kevad, mil talv saab ka ametlikult kevade poolt seljatatud ja loodetavasti hakkavad ilmad siis ka juba rohkem kevadisemad olema kui seni.

Millega ma siis ise vahepeal tegelenud olen, kui Eloise sõnumeid tegi? Võtsin jalad tagumiku alt välja ja kablutan koolide vahet, et end veidi enam harida. Peamiselt tegelen suguvõsa mustrite murdmise, muutmise ja ümberkirjutamistega ja seda muidugi läbi süsteemsete perekonstellatsioonide. Kui kedagi huvitab, siis õpin Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituudis Kalmer Kase juhendamisel. Sügisel algab tal uus kursus, aga kas sinna veel kohti on, on iseasi. Kui teekond huvi pakub, võta Kalmeriga otse ühendust. Koolitee on olnud väga põnev ning mulle endale kui meie perele palju kasu toonud. Meie pere elus on selle, pea kahe aastaga, nii palju muutunud, et enam ei mäletagi, milliseid ameerika mägesid mööda me sõitnud oleme. Vahepeal oli küll tunne, et laske mind siit rongilt maha, et ma enam ei jõua… Aga iga moodul ja praktikapäev, mis meil olnud on, on olnud järjest ägedam sõit sel teekonnal ning juba päris mitmeid kuid saab ka minu juures oma töid teha, praktika osana. Aga aprillis või mais saab tulla konstellatsioonidesse ka Hingepeegli ruumi, aga eks me anname neist ka siin siis teada, kui ruum valmis. Iga inimene, kes oma töödega minu juurde jõudnud on, on olnud imeline kingitus ja väga eriline teekond, mida koos läbi käia. Olen kõigile väga tänulik ning hindan seda väga kõrgelt, kes mind selles usaldanud on.

Vahepeal sai lisaks võetud, Holistika Instituudis, aasta iseendale ja ka see on olnud põnev ning silmi avardav teekond. Kes soovib saab end, aprilli lõpus algavale, uuele koolitusele ka kirja panna. Mõlemas grupis on väga ägedad kursusekaaslased ja kõik inimesed, kes meil kursustel on, oleme me tegelikult ise, alateadlikult välja valinud, sest neil kõigil on oma roll meie eludes. Kellelt on meil midagi õppida, kellele meil endil midagi õpetada. Neil kursustel on tulnud läbi elada väga ägedaid taipamisi, emotsioone, mida teised inimesed endas üles kerivad ning käivitavad ja see teekond on olnud – kui nüüd ühe sõnaga see kokku võtta – võrratu. Soovitan soojalt ka kõigile teistele.

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid naistepäeva nädalaks
Järgmine artikkelSõnumid 21-27. märtsiks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi