Retseptiraamat kilpnäärmehaigetele

2
2608

Kuniks ma oma tervist püüan korda saada ja vaevaliselt järgmist materjali tõlgin, jagan vähemalt midagigi uue artikli ootajatele:

CookbookIzabella Wentz on koostanud täiesti tasuta internetist allalaetava retseptiraamatu spetsiaalselt kilpnäärmehaigetele. Koos sissejuhatava osaga on lehekülgi kokku 117, on suppe ja smuutisid, desserte ja praade…

Täitke see vorm ära, vajalik info laekub teile meilile ja saate oma retseptiraamatu kätte.

Paraku on see küll inglise keeles, aga sõprade ja interneti abiga saab vajaliku materjali ikka ära tõlgitud – peamine, et on, mida tõlkida :)

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelHommikusöögi vahelejätmise negatiivne pool
Järgmine artikkelTaroskoop märtsikuuks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi