Kanepikohvik – Üritus Genialistide Klubis

0
1512

Me oleme siin varemgi pikalt ja laialt kirjutanud kanepist, tema kasulikkusest ja väidetavatest ohtudest inimese tervisele. Nagu igal asjal, on kõigel nii pooldajaid kui ka vastandajaid.

kanepikohvik-vol2

Grupp inimesi, kes on kanepi legaliseerimise poolt, otsustasid korraldada ürituse, kus arutatakse kanepi poolt- ja vastuargumente ja seda mitte isekeskis, vaid koos poliitikutega, kes märtsi valimistel valijate hääli saada soovivad.

Siinkohal jagan Facebookis jagatavat infot pühapäeval 25. jaanuaril Genialistide Klubis asetleidva ürituse kohta:

Kanepipoliitika huvilised, saame kokku! Kohtume ekspertide ja poliitikutega. Arutame kuidas saada kanep ja uimastipoliitika üheks valimiste põhiteemaks.

Meie eelmine üritus Tallinnas läks uskumatult hästi.

Seekord teeme veel paremini!

Kes vähegi saavad, tulge kohale. Oma kohalviibimisega näitad, et see teema on sinu jaoks oluline. Facebookis like’imine ei muuda maailma. Kohaletulemine võib seda teha.

Täpne kava tuleb mõne päeva jooksul. Seekord panime varakult ürituse kuulutuse püsti, et info leviks ja inimesed teaksid päeva ära planeerida.

Alustame pühapäeval, 25. jaanuaril, Genialistide Klubis, kell 16:20. Kohal on kindlasti eksperdid ja poliitikud, seekord ka parlamendierakondadest. Arutame siiralt ja avameelselt kõike, mis puudutab kanepit ja kanepipoliitikat. Lõpuks ometi on võimalik asjast rääkida!

Ürituse plakati, mis on pdf failina, saad välja printida ning soovi korral jagada seda ka teistega.

Iga erakonna toetajal peab olema võimalik valida kanepisõbralikku kandidaati!

Kui ürituse täpne kava peaks meieni jõudma, lisame selle hiljem postitusele.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi