Avameelselt netikohtingutest

0
1487
Tagasi
Loe seda edasi

Nõuandeid meestele

Foto: Honest Casanova

Nüüd tahan anda teile, minu kallid meestuttavad, veidi nõu, kuidas te ei peaks/tohiks üldse naistele läheneda, olgu selleks siis netikohtingu saidid või personaalne lähenemine.

Võtan ette ühe noormehe sõnumi, mida siin siis lahkama hakkan. Tegelikult võiks selle listi veel pikemaks teha (kõikide meeste sõnumitest kokku), aga ei hakka kõiki punkte välja tooma, muidu venib postituse tegeminu juba homsesse päeva.

 • Kui sa alustad vestlust mõne naisterahvaga stiilis: sa oled nii ilus/kaunis ja lõpetad lause sellega, kuidas sa tahaksid tema tagumikule laksu anda…Võin sulle lubada üht, et “KUI” see naine, kellele sa midagi sellist ütlesid, on reaalses elus vähegi minu moodi – ja ma ei taha kohe kindlasti, et keegi minu tagumikule laksu annaks… Siis, mu kallis sõber, kaotad kindlasti mõned oma esimesed ülemised ja alumised hambad ning suure tõenäosusega on sul võimalus ka mõnele luumurrule, kui sa tõepoolest üritad anda laksu sellele minu suurele ja rasvasele tagumikule. Hoia heaga oma käed endale, sest kellelgi ei ole sellise jama jaoks aega või ole valmis kannatama tagajärgi, eriti siis, kui komistad minusarnase naise otsa, kellel on minuga sama tüüpi dominantne isiksus.

 • Fetišid – jah, tunnistan, et need võivad olla toredad ja huvitavad, aga kindlasti MITTE siis, kui sa tood need välja esimeses kirjas või kohtumisel … Võibolla oleks targem seda inimest enne veidi tundma õppida, kui sellise jama talle kaela valad. Ka tasub sul enne sellise avalduse tegemist kindlaks teha, et kas see inimene ise pole mingi friik ja/või domina suletud uste taga.
 • Ära kasuta hellitus-/hüüdnimesid, kui sa ei ole selle naisega tuttav, sest mõnele võivad hellitus-/hüüdnimed meeldida ja teistele mitte… Seega, kui sa kutsud mind “hellitavalt” nimedega babe, baby, tissimiss, suhkrutükike või isegi kullake, võid kindel olla, et minult sa tähelepanu ei saa. Hoiatuseks võin sulle öelda, et olen rohkem mürgine ja surmav ning hämara varjupoolega kui armas või kullake …
  Nende sõnumite juures oli tegelikult üks sõnum, kus üks mereväelane kutsus mind Xenaks. Just selleks samaks kuradi sõjaprintsess Xenaks ning seda lugedes, tuli mul küll naer peale. Naljakas fakt on see, ülikooliaegadel kutsuti mind just selle hüüdnimega ja seetõttu see mulle ka nalja pakkus.

  Foto: Yuku
 • Ära palu naisel, kellega sa kunagi varem kohtunud pole, kutsuda ennast ISSIKS… See on lihtsalt jäle ja kohe kindlasti EIIIIIII… tõsiselt, FUCK NOOOOOO!
 • Ära saada pilte oma tillist naistele, keda sa ei tunne! See on lihtsalt hale ja jäle, eriti siis, kui naine ei ole seda sinult palunud, hoia oma till püksis, see on lihtsalt maitselage.
  Naine, kes selle peale üldse vastab, on A) meeleheitel, B) räpased hoorad või minu personaalne lemmik C) kutid… Seega, kui sa tahad mõnega neist tõesti kohtingule minna, lase käia ning soovin sulle mõnusat koosviibimist edaspidi ka suguhaiguste dispanseris.
 • Kui sa kedagi välja kutsud, jää oma vanuse piiridesse… Kui sa oled ikka 20 aastane ja käid ülikoolis, siis ära saada sõnumeid 30/40 aastastele naistele, sest 90% tõenäosusega võin kihla vedada, et nad ei otsi endale last. Kui sa aga oled 50/60 aastane mees ja soovid kohtingut 20-30 aastaste naistega, siis oled sa lihtsalt pervert. Mitte ükski terve mõistusega, 20-30 aastane naine, ei soovi sinu vanu karvaseid kerasid enda ligi saada. Ja just seetõttu oled sa vallaline. Otsi enda vanuseid!
  Foto: Hype Orlando

  Tegelikult oleks välja tuua veel palju enam nüansse, aga olen selle postituse niigi juba piisavalt pika teinud ja ei taha enam sinu aega raisata. Nagu aru saad, siis ei ole ma üldse netikohtingute fänn ja isiklikult eelistan ma kohtuda inimestega silmast silma ning neid eelnevalt tundma õppida, enne kui üldse kohtingule lähen.

Kõigile meestele ja naistele, kes omale kaaslast otsivad, soovitan jääda iseendaks ja kui keegi ei suuda taluda sinu halvemaid külgi, ei vääri nad sind kohe kindlasti ka sinu parimate külgedega.

Pea alati meeles, et AUSUS on parim strateegia ja ära mängi teiste inimeste mõistuse ega südametega. See teeb sinust lihtsalt suure sitakoti, jobu ning tõelise persevesti ja sellisel juhul sa lihtsalt vääridki üksi jäämist ning haiget saamist.

Minu mõõt on tänaseks täis! Nad paganad ei lõpeta mulle oma jäledate sõnumite saatmist… Kuidas kurat te suudate kõigi nende netikohtingute veebilehtedel sinna saadetava jälkusega toime tulla? Kui ma suudan välja mõelda, kuidas ma oma konto sealt kiiremas korras kustutada saan, teen seda kohe…

Mul kallile sõbrale, kes arvas, et on nii armas mängida mulle “kosjamoori”, sa tead täpselt, kes sa oled ja mina tean ka… ja pea meeles, et see tähendab sulle SÕDA… Kättemaks saab olema karm!”

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi