Fortuuna valik

Esmalt suured vabandused, et oleme Fortuuna teavitusega veidi hilinenud. Teiseks, suured tänud taaskord kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele, jaanuarist märtsini 2019, oma energiapanusega õla on alla pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike nimede võiduratta, välja kolm võitjat, kes saavad tänutäheks pisikese üllatuskingituse ja kolm õnnelikku, kes saavad endale isikliku inglihoroskoobi. Kingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame pakiga Itella pakiautomaati – vastavalt sellele, milline variant kõige enam sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised 3 + 3 õnnelikku inimest:

Üllatuskink

Foto Illustratiivne
  • Svetlana Kašankina
  • Virve Randlepp
  • Tanel Pakkas

Personaalsed inglisõnumid

Foto: Blue Heron Books

Lisaks üllatuskingitustele valis Fortuuna välja veel 3 õnnelikku, kes saavad endale valida ühe endale sobiva kuu kohta, juunikuust alates 2020, isikliku inglihoroskoobi. Inglihoroskoobi saadame võitjatele meili teel.

  • Alikee Kubi
  • Kaia Latkin
  • Elle Säde

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti aprillikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad. Pakid saadame välja hiljemalt mais.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 31. detsembril. Iga toetus on tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Eelmine artikkelPehme ja kõva kuuseis aprilliks
Järgmine artikkelSõnumid vetekuu 6.-12. kuupäevaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi