Ahjutomatid mozzarellaga

0
4196

Vahest tahame me kõik õhtust snäkki. Nii tuli täna õhtul ka mul isu snäki järgi. Kuna kapis oli ootamas üks ports mozzarellat, siis tuli sellest midagi teha ja otsustasin teha ahjutomateid. Jäin lõpptulemusega väga rahule, maitse on taevalik ja midagi uut siin ka ei ole. Nagu ikka uus hea on unustatud vana, on mul õigus.

Meeldetuletuseks siis, mida selleks vaja läheb.

Kogus kuuele inimesele

  • 6 suuremat tomatit
  • 12 mozzarella paksemat viilu või -kirssi
  • soola
  • basiilikut
  • 3 suurt küüslaugu küünt
  • võid

Valmistamine

Pese ja poolita tomatid, maitsesta need vähese soola ning värske või kuivatatud basiilikuga. Pressi igale tomativiilule pool küüslaugu küünt. Aseta peale mozzarella kirss või paksem viil.  Pane tomatid ahjuvormi, millele oled lisanud veidi võid, et tomatid mõnusalt küpseksid ja kõrbema ei läheks. Pane ahju 180  juurde kuni tomatid on värvi muutnud ja juust sulanud ca 15 min.

Juurde lisasin kodujuustu. Mõnus, kerge ning tervislik snäkk õhtuseks ajaks või hommikusöögiks.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelJaanipäeva liha ülejäägid köögiviljapüreega
Järgmine artikkelBanaani pannkoogid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi