Inglisõnumid Eestile ja Eesti elanikele

0
1731

2Mida on aga sel aastal oodata Eesti elanikel?

Foto. Max Pixel

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Selle sõnumiga annavad inglid teada, Eesti elanikele seda, et me ei ole üksi. Sel aastal on meiega ka kõrgemad jõud ning vaimsed juhendajad, kes pole meie kõrvalt tegelikult kunagi ka lahkunud, aga sel aastal hakkame neid ning üksteist rohkem märkama ja tähele panema.

See sõnum tuli inglitelt seetõttu, et paljud meist on segaduses, tuntakse end üksinda või mingil moel oma teelt eksinuna, sest kõik, mis on viimasel ajal toimunud, on tekitanud palju küsimusi ning rahulolematust. Inglid panevad meile südamele, et isegi siis, kui tuntakse end mahajäetuna, ei tohi unustada üht, et me ei ole üksi – meiega on kõrgemad jõud ja inglid, me oleme olemas üksteisel, meiega on meie pered, sõbrad, lähedased, armsamad, kes kõik aitavad meil üle saada rasketest aegadest. Kõik koos suudame taas püsti tõusta, aga me peame üksteist aitama, ning üheskoos edasi minna.

Ära unusta seda, et sinu ja kõigi teiste kaasmaalaste hing ning vaim on oluline ning üheskoos vaimsust ja ühtsust edasi viies, suudame saavutada kõik raskused. Hoides oma hinged puhtana ja vaimsuse erksana, ei lase me endasse istutada kurjuse- ja kadeduseussi ning suudame ühiselt võita tagasi selle Eesti, mida me alati soovinud oleme.

Läitkem armastusega küünlad ja hoidkem oma südameis Eestit, oma rahvast. Hoidkem kõrgel Eesti ja rahva indu ning positiivselt meelestatuna, jagades Eestile ja oma rahvale jõudu, armastust, tervist, positiivsust ning olles üksteisele alati toeks. Kui oled küünla süüdanud ja saatnud Eestile ning rahvale positiivsust, armastust, tervist, jõudu jne, siis võid tunda, kuidas sind läbib kerge närvikõdi, soojus, elevus, mis iganes positiivne tunne – siis tea, et see on märk sellest, kuidas me kõik oleme vaimsel tasandil üksteisega ühenduses ja sellest, et koos oleme võitmatud ja seda igavesti!

Soovin kõigile päikest päevadesse, armastust südamesse ning kuhjaga unistuste täitumis! Ühendagem oma jõud, vaimu ja väe ning pakkugem sellega ühiselt endale, oma rahvale ning Eestile paremat tulevikku!

Lõpetuseks veel üks vahva “Eestimaa sünnipäevalaul”, ansamblilt Naised köögis.

-Sõnumeid vahendas Diana-

Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi