Juuli teise nädala inglisõnumid

36
11026

3Sõnumi lugemine

Foto: PSD Vault

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörama. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi nr 1 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: 7 Themes

[/fc_front]
[fc_back]

Gruppides töötamine rikastab sind praegu. On aeg laiendada sõpruskonda või liituda mõne grupiga. Praegu on sobilik aeg liitumiseks toetava grupiga, kellel on kõrge moraal ja terviklikkus.

Samuti on aeg pärida ja üle vaadata igasugu reeglite, piirangute või piiratud uskumuste kohta, mis on seotud sinu praeguse olukorraga, et olla kindel, et need on õiglased kõigi seotud isikute suhtes. See võib kõrvaldada kõik senised takistused sinu soovide täitumise teelt.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi nr 2 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: YouTube

[/fc_front]
[fc_back]

See on sinu jaoks oivaline aeg! Sa oled edukas viisidel, mida pole iial varem võimalikuks pidanud. Ettevõtmised, mida alustad, saavad õnnistatud külluse ja eduga. Hoia oma mõtted positiivsed ja kõik tuleb imeilusasti välja. See on ka aeg briljantseteks uuteks ideedeks ja lahendusteks. Usu endasse!

Töö mida oled teinud personaalselt ja spirituaalselt, toob su ellu hämmastavaid muutusi. Oled õigel teel enda valgustumisel.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

36 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi