Sõnumid jaanikuu lõpupäeviks ja suvekuu alguspäeviks

1
19897
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 11-15 kuupäeva vahel

Foto: Веда Мост

Pead olema avatud kõikvõimalikele muudatustele – siis hoiad ukse avatud kõikvõimalikele variantidele, mis elul sulle varuks on. Sa ise ei näe suurt plaani ega oska kõiki neid asju väljagi mõelda, mis ilmas olemas on… ja mida võiksid kogeda, kui vaid avatud oleks. Samal ajal ära unusta tõde, et kõik pole kuld, mis hiilgab. Ära käitu mõtlematult ja uisapäisa ning väldi ohtlikke olukordi.

Anna oma ajukäärudele puhkust ja lihastele tööd. Tee ära remonditööd, mis vajavad sooja, päikesepaistet ja tuulutamist. Vii oma tekid ja padjad päikese kätte hingama. Tee inventuur oma kappides. Kas sa üldse tead, mida sa kõigisse neisse oled pannud ja toppinud – visanud, kähku eest – jalust ära? Löö kord majja! Leiad kindlasti palju unustatud ja tagaotsitud asju üles. Soovitus tulevikuks: kui on suuremahulised ja sügavad kapid, mille tagumises reas olevaid asju ei näegi, siis kleebi kapiukse siseküljele paber, millel kirjas, mis sul selle ukse taga/selle riiuli tagumises reas on. Nii ei pea sa hullunult kõiki kappe ja riiuleid segi tuulama et leida midagi, mis on kuskil jube kindlas kohas, ainult et kus see kindel koht on? Mina tõdesin ikka jälle oma vanas elamises, et tõesti, mis silmist, see meelest – ja pidin köögikapi uksele kleepima sildi, et köögilaual seal lina all on sahtel ja sahtlis on vot need ära kadunud asjad: – ja järgnes nimekiri. Muidu alalõpmata kirusin, et kuhu ma need asjad pannud olen, issand, kas ma viskasin nad ära või laenasin välja ja pole tagasi saanud… aga laualina all peidus olev lauasahtel ei meenunud kohe üldse. Üks pisike silt kapiuksel oli mulle suureks abimeheks. Lapsi oma asju korralikult kindlasse kohta panema võivad sellised sildid samuti aidata: siis on neil endil pidevalt silme all kiri, kus mis on, kuni tekib harjumus ja siis juba kinnistub, kus mis on, nii et silte pole enam vaja.

Asjad pöörduvad paremuse poole, kui jääd truuks oma uskumustele. Lähiajal täituvad su lootused ja soovid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi