Inglisõnumid mihklikuu eelviimaseks nädalaks

71
15722

1Dilemma ja “laiiskus kontiites”

Foto: Rock of York

Jälle olen punktis, kus mõtlen, kellele ja miks ma üldse neid inglisõnumeid siin teen.  Viimastel nädalatel on mitmeid kordi küsitud sama ka minu tuttavate poolt, et miks ja kellele neid  inglisõnumeid üldse teen ja kas need on inimestele vajalikud. See kõik on mind pannud mõtlema, tõesti miks, sest järjest rohkem olen hakanud nägema, et neid võetakse tihti iseenesestmõistetavalt…  Nagu näha on inglisõnumite lugejate arv samuti vähenenud ja kes sõnumeid tõesti tahavad, need leiavad tee ise minu juurde, kus pakun endiselt igal kuul kuni kümnele soovijale personaalseid inglisõnumeid – soovija oma valitud mahus. Ühesõnaga, olen dilemma ees, kas lõpetada Hingepeegli portaalis sõnumite edastamine üldse ära, teha paus või ikkagi jätkata samamoodi?

Ja üldse olen hetkel seisus, kus mind on hakanud painama mingil määral see sügisväsimus või on tegemist sellega, et päevad on lühemad ja pimedamad ning tänu sellele on kontidesse pugenud „lapsepõlve haigus nimega laiiskus kontiites”. Seetõttu ei ole tahtmist üldse midagi väga teha (ilmselt oled seda ka ise märganud, sest lehel pole hetkel muutusi toimunud), olen isegi oma telefoni taaskord mõneks ajaks välja lülitanud, et selle maailma mürast eemale saada ja vaikuses olla ning omaette mõtteid mõlgutada, mida edasi teha. Eks ma katsun selle lähimate nädalate jooksul enda jaoks välja mõelda.

Siinkohal kutsun üles teisi endasuguseid entusiaste endast Hingepeeglile märku andma – kui sul on tahtmist midagi kirjutada ja Hingepeegli lugejatega jagada, anna kindlasti endast märku ja saada sellekohane kiri e-posti aadressile artikkel[ätike]hingepeegel.ee ja sinuga võetakse ühendust.

Nüüd siis sõnumite juurde. Ära unusta postitust lõpuni lugemast, sest postituse lõpust leiad, nagu tavaliselt, inglite saadetud lõpusõnumi.

Selleks, et teada saada, mida inglitel sulle seekord varuks on, tuleb sul sul minna järgmisele leheküljele, klikkides hiirega nupukesele: „Loe seda edasi“ ja tee oma valikud.

Tagasi
Eelmine artikkelInglisõnumid pohlakuu kesknädalaks
Järgmine artikkelNippe selleks, kuidas taasarmuda oma partnerisse
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

71 KOMMENTAARI

  1. Suured tänud kõigile lahkete ja soojade sõnumite eest! Katsun jätkuvalt endast parimat anda ja võibolla tulevad varsti inglisõnumite edastamises ka väikesed muudatused. Vaatame, mis elu toob ja kuidas asjad arenema hakkavad.

  2. Aitäh et edastad ingli sõnumeid. Mulle on inglisõnumid vägagi tähtsaks saanud iga kuu ootan millal jälle tulevad uued. Ära mitte mingil juhul lõpeta seda mida teed sest ma tean et se aitab teisi ja ka on aitanud mind.??

  3. Aitäh sulle ! ikka on hea kui keegi toob sinuni inglite sõnumeid mind see küll aitab .Veel kord aitäh ja jõudu sulle .

  4. Eks sa teed neid nii kaua, kui sul endal seda vaja on. :) Võibolla mõni elu õppetükkidest. Kui me need ära õpime, liigume edasi. Ja nii kuni maise lõpuni, et siis uuesti tulla ja juba erinevat teed käima hakata. Aga ikka alati õppida. Kõik, mida me teeme, on tegelikult enda jaoks. Ka need asjad, mida teistele teeme.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi