Sõnumid kevade alguse nädalaks 2020

0
22691
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Intra Wallpaper

Kevade algusele sobilikult valitsevad armastus, heasoovlikkus ja isiklik õnn. Kui sa pole veel talveunest ärganud, siis nüüd on käes aeg initsiatiivi haarata. Kui suunad energia senistele hingelistele vastuoludele, õnnistatakse sind armastusega. Ära unusta seejuures tõsiasja, et armastusel on mitu liiki ja nägu: on armastust oma töö, kodumaa, kodu, vanemate, õdede – vendade, laste ja lemmikloomade vastu lisaks sellele, millele me esimeses järjekorras mõtleme – armastus kalli inimese vastu.

Sinu õnn on kaua teel olnud ja see kingitus on küllaga ära teenitud. Õnne nautimisele lisaks külastad ebaharilikke ja veetlevaid paiku ning kohtud põnevate inimestega, kes võivad äratada mõne uue huvi. Ja siiski – siiski! – saad romantilise kutse!

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi