Suvise pööripäeva ja jaanipäeva nädala inglisõnumid

0
5259
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Art of Dharma

Sellel nädalal domineerivad harmoonia ja koostöö lisaks heategevusele. See on juba traditsiooniks kujunenud, et jõulude ja jaanipäeva paiku ehk talvise ja suvise pööripäeva ajal meenuvad inimestele need, kes ise enda eest hoolitseda (enam) ei saa ja vajavad abi. Need on ajad, mil kogutakse enim annetusi nii rahas kui asjades nii lemmiklooma – kui inimeste varjupaikade, lastekodude ja fondide jaoks. On aeg, kui inimesed mitte ainult ei märka abivajajaid, vaid asuvad neid ka reaalselt toetama.

Üle aastate kõige päikeselisem ja soojem suvi on sulatanud kõik üles, inimesed on sõbralikumad ja lõõgastunumad kui muidu, seega koostööd sujuvad harvaesinevas harmoonias ja saavutatakse tulemusi, milliseid enam ei mäletata.

Seega, kui kellelgi on vaja saavutada kokkuleppeid mõne “kõva pähkliga” või panna koostööd tegema keegi, kes muidu on turris ja tõrjuv, siis see nädal on õige aeg nuppe vajutada. Muidugi hea sõna on kõigest hoolimata parem relv kui pea kuklasse viskamine ja oma ego upitamine või teise maha tegemine, rõhutades oma paremust. Koostöö on koostöö – suhtu oma partneritesse nii nagu tahaksid, et sinusse suhtutakse. Küll siis saabub ka harmoonia.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi