12 ülemaailmne alasti aianduspäev

12
7668

2Seadusesilm

Foto: Youtube

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kuidas vaatavad meie seadusesilmad sellele, kui ühel päeval aastas hakkavad inimesed massidena oma aias või koos talgutel alasti tegutsema, pole veel teada, aga eks me sellest meedia kaudi teada saame, kui asi sinnani jõuab.

Esimene asi, mida teha, kui soovid liituda ülemaailmse alasti aianduspäevaga on: lase lahti oma piinlikkustundest alasti keha suhtes. See päev loodi selleks, et inimesed hakkaksid aktsepteerima häbi tundmata oma keha ning seda armastama nii nagu see loodud on ning ühendamaks meid rohkem loodusele, paljastades oma keha.

Alasti tantsimine kehastab vaimu osadust ning tagasi-juurte-juurde naasmist. Foto: WNGD
Alasti tantsimine kehastab vaimu osadust ning tagasi-juurte-juurde naasmist.
Foto: WNGD

Seega, et kordki elus sellest omamoodi toredast päevast osa võtta, ei pea sa tegema seda avalikult, võid vaikselt askeldada omaette enda aias, kasvuhoones. Julgemad võivad seda teha koos pere, sõprade, tuttavatega või koguni koos naabrite, võõraste inimestega avalikemas kohtades nagu park, majaümbrus jne, see kõik oleneb juba sinust endast.

Foto: IM9
Foto: IM9

Mõnusat ülemaailmset alasti aianduspäeva ja nautige enda loomust ning olemist loodusega kooskõlas.

Järgmine

12 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi