2Sõnumi lugemine

Foto: Deviant Art

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörata. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi nr 1 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Wallpaper Gallery

[/fc_front]
[fc_back]

Kurbus

Juhtunud on midagi, mis teeb su meele kurvaks. See võib olla midagi, mis on juhtunud hiljuti või midagi minevikust, mis ei anna ega anna sulle rahu. Usu, see kurbus möödub ja lõpuks mõistad selle olukorra otstarvet oma elus. Võta endale aega paranemiseks ja kosumiseks. Lase valu endast vabaks ja mine julgelt edasi.

Andestamine on tugev ravitseja. Ära hoia kinni mineviku pettumustest või konfliktist. Ära unusta endale andestada valikute eest, mida oleksid teisiti teinud. Sa tegid oma parima mis toona oskasid, seega lase endal eluga edasi minna.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi nr 2 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: HBC333

[/fc_front]
[fc_back]

Ideede realiseerimine

Uued ideed tormavad peas ringi! Oota suure inspiratsiooni tulekut, võimalik, et see on seotud mingi sündmuse või olukorraga, mis sind hiljuti vaevas. Nüüd näed võimalust luua midagi imelist ja sa oled üdini erutatud sellest. Koonda oma mõtted pikaajalistele plaanidele ning koosta selleks endale ka tegevuskava.

Nüüd näed oma olukorda nii nagu see on. Segadus on kadunud, selle asemele on tulnud selgus. Sinu värske arusaam asendab senise arusaamatuse. Oled valmis edasi liikuma.

[/fc_back]
[/flippingCard]

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelMaie Matšenas: Uus tasand inimeste tervisliku seisundi analüüsimises on hädavajalik
Järgmine artikkelKilpnäärmehaigetele
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

24 KOMMENTAARI

  1. Olen tänastest sõnumites lummatud ja pisarateni liigutatud. Nii tõeseid vastuseid saab harva. Minu elule väga selged vastused selles ajahetkes. Aitäh INGLIKESED!

  2. see käib nii 100% minu elu kohta hetkel….ka see ylemine pilt……yhe eluraja värav sulgus reedel- ja teine värav on lahti ja ootamas…..ees on kolimine….uus töö……uued tutvused jne.

  3. Hommik ilus:)
    Ma ei saa nyyd sotti..kas teie saate pildi taga olevat sõnumit lugeda..minul see ei õnnestu kuna pilt suur ja pool teksti jääb peitu..näpuga vedades ei liigu miski:(

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi