Sõnumid 13.-19. septembriks

0
12450
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: David Mark

Oled sa sellele varem tähelepanu pööranud või ei, aga nüüd on see aeg, mil pead jälgima seda, kuidas Kuu oma faasidega mõjutab sinu energiat ja soove. Kuu loomine, kasvav ehk noorkuu, täiskuu, kahanev ehk vana kuu. Niisamuti võid julgelt ära proovida erinevad soovitused ja nõuanded, mida teha või tegemata jätta mis kuufaasi ajal ja märkida üles, et kas sai siis parem kui muidu, või vahet pole. Alustades sellest, et kasvava kuu ajal on hea tegeleda kõigega, mida tahad, et kasvaks ja paljuneks ja kahaneva ajal kõige sellega, millest vabaneda soovid. Kas soovid, et juuksed kasvaks pikaks või säiliks poisipea pikalt, kas soovid vilja külvata, et see hästi kasvama läheks või suurpuhastust teha, lootuses, et tolm ja rämps kiirelt tagasi ei teki. Kui täheldad, et oled Kuust oluliselt mõjutatud, siis on mõistlik ka tulevikus soovitusi järgida, kui ei – siis ju vahet pole.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi