Tagasi
Järgmine

Aloe vera ehk harilik aaloe

Foto: Midgley DJ

Aloe vera mahla on juba sajandeid kasutatud artriidi ravis ning ta on endiselt üks kõige tuntumaid ravimtaimi terves maailmas. Tegelikult nimetasid iidsed egiptlased aloe verat ka “surematuse taimeks”.

Aaloe on võimas põletikuvastase toimega taim tänu taimeühendite nagu bradükiniin (neuropeptiid, mis alandab vererõhku) ja salitsülaat. Ka sisaldab ta terve rida erinevaid vitamiine nagu A, B, C ja E-vitamiin, milles on nii põletiku- kui ka antioksüdantiline toime.

Peale selle, et aaloe sisaldab jahutavat ning rahustavat geeli, mida on suurepärane kasutada väiksemate paiksete põletuste, sisselõigete, kriimustuste, külmavillide, putukahammustuste, kuiva naha, isegi päikesepõletuse jpm juhtudel; rahustab aaloe mahl ja geel ka seedetrakti ja seetõttu on mõlemad suurepärased abimehed haavandilise koliidi ja ka suuhaavandite ravis.

Igaljuhul on sinu tervisele kasulik juua tihti või isegi igapäevaselt aaloe mahla ning hoida seda taime ka oma magamistoas.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHingamismeister Dan Brulé ootab õpihimulisi Mehhiko BioSana ökokülla
Järgmine artikkelAnimatsioon: Teekond Varjust Valgusesse
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

6 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi