Tiibeti piimaseen

41
28591

2Elav ravib elavat

Tiibeti piimaseen Foto: House of Wellness

Mõelge vaid, et see looduslik elav ravim on sajandite jooksul läbi teinud loomuliku valiku ja pole kaotanud oma tähtsust inimeste jaoks. Selles mõttes on tegemist täieliku vastandiga meditsiinilistele ravimitele ja bioloogiliselt aktiivsetele toidulisanditele, mida „professionaalid“ on uurinud ja katsetanud kõigest mõne aasta jooksul, aga juba räägivad iga nurga peal nende toodete „tervendavast“ toimest.

Elav ravim omab võimet end taastoota: ta paljuneb ja kasvab, teda tekib juurde. Ja selleks pole vaja tööpinke, masinaid ega tehnikat: loodus ei vaja meie tehnokraatlikke leiutisi. Elav ravib elavat, see tõde on tuntud juba sajandeid. Meil kõigil on võrdne võimalus terveneda paljudest haigustest ja pikendada tervet elu, noorust ja ilu, sest me oleme seda väärt.

Eelmine artikkelMoodused kohvita energia tõstmiseks
Järgmine artikkelTiibeti piimaseene elu – päevik
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

41 KOMMENTAARI

     • Mina joon seda niisama nt. keefiri asemel. Kui tahta midagi sisse panna, võib sppa seda nt. kama ja meega või siis panna veiid mingit moos sisse, saab nn. hapsi. Valikuid on mitmeid. Ka pannkoogid tulevad sellest eriti mõnusad.

 1. Oh kui tore, et leidsin koha, kus piimaseent pakkuda. Ta ju kasvab kogu aeg ja nii kahju lihtsalt minema visata.
  Elame Tallinna külje all ja on võimalik seda ka Tallinnasse tuua, tasuta muidugi.
  Muide, olen seenehapupiimast väga maitsvat kohupiima teinud.

 2. Tere!
  Kui kellelgi on veel pakkuda piimaseent Tallinna või näit. Saku kandis,andke palun teada. Samuti on huvi teeseene vastu.

  Tänades ja kõigile päikest soovides Andres

 3. Palun ka kui kellelgi on, sooviksin Tiibeti piimaseent!
  Ma olin oskamatu kasutama kuniks Rahvaravitsejast lugesin, et kuidas ja soovin nüüd kasutama asuda.
  Olen näinud kui hästi seene abil hapnenud piim ka naonaha hoolduses toimib.

  Jagaja, palun võta ühendust:
  Iqexchange88@gmail.com

 4. Minu vanaemal oli ka kunangi siukene asi, nimeks oli tal kindlasti midagi muud aga no ma usun, et tegu sama asjaga, kahjuks kadus tal selle vastu huvi peale mingit aega, ja mina olin siis suht väike. mida ma mäletan oli, et seedimisele oli see talle väga hea old ja ma mäletan ka seda, et mul oli kintsu peal 1 veresoon, nagu veenilaiendi laadne asjandus vms ja ma määrisin seda peale paaril korral ja see kadus ära :) hiljem tuli see mudugist tagasi, aga kui ma õigesti mäletan, siis oli mul neid sooni seal vist 2 ja 1 kadus ja teine tuli tagasi. igatahes ma usun, et 1 vinge asi see on :)

 5. Mina valan piimaseenele peale kord vastlüpstud kitsepiima, kord külmutusest võetud – olenevalt, kumba olema juhtub. Ei ole seenel sellest midagi. Külmema piimaga läheb hapnemisega ehk natukene kauem aega.
  Joon seda jooki pigem hommikul või päeval, see annab energiat.
  Südamega oli mul probleeme: puperdas ja andis üldse ebameeldivalt tunda. Nüüd, piimaseene hapendatud piima juues pole enam tundagi, et süda olemas on. :) Südamerohtu enam ei võta, pole vajadust tundnud.
  Aga juuksed läksid mul kole lahti, ei tea, kas selle seene kõrvalmõju või mitte. Pole küll kuulda olnud, et kellelgi veel sellist probleemi oleks tekkinud. Ilmselt see ikka millestki muust.

  • Seda on hea teada, et seenel vahet ei ole, kumba valada. Ma loodan ka, et elab kenasti üle. Hetkel ei ole veel sellist hapendatud olekut, samas ei ole ka 24 h veel möödas. Suvel pidi küll kiiremini hapnema, ju siis ikkagi natukene mõjutas külm piim. Lõunaks loodan ikka oma laadungi kätte saad.
   Mis puutub lahtistesse juustesse, siis see on pigem tingitud B-vitamiinide vaegusest. Meile ei räägita seda, et tegelikult tahavad küüned ja juuksed saada organismis korralikku B-vitamiini kogust, siis on need terved ja tugevad ja juuksed ei lange ka välja. Proovige, võib juhtuda, et ka teil on sellest abi.
   See on ju suurepärane, et olete oma südameravimitest lihtsalt jagu saanud. Elustoit aitab.

  • Juukse- ja küüneprobleemide põhjuseks on ikka pigem C-vitamiini puudus. Meenuvad lood vanast ajast, kui meremehed vedasid laevade peale kaasa hapukurki ja -kapsast, et küüned, hambad ja juuksed ikka kõik külge jääksid pikematel laevareisidel. Praegusel suvisel ajal soovitan süüa võimaluse korral mustsõstraid ning teisi hapukaid marju. Hiljem veel tänad mind. :)

   Winnetou on rääkinud.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi